Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hová tudnék menni pénz nélkül?...

Hová tudnék menni pénz nélkül? Ha az utcán leszek vajon mi vár rám? 18/L

Figyelt kérdés
El kell innen mennem. De semmi pénzem nincs.
2018. júl. 11. 21:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%
#10, Kamufalváról ír szerintem.
2018. júl. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka hogy le kell lépned?
2018. júl. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%

18 éves lányként szerintem 3-4 nap alatt össze lehet koldulni 20-25 ezer forintot BP frekventáltabb helyein, ha annyi időd még van otthon aludni. Annyi már elég pár hétnyi szűkös kajára, amíg munkásszállón megkeresed az első fizut.

Vagy kistoppolhatsz Spanyolországba az El Camino-ra, ott meg lehet élni pénz nélkül zarándokként, vannak adományozós szállások, ahol lehet enni is. Illetve sok szálláson befogadnak munkáért cserébe. Átmenetileg, amíg ki nem találod, mi legyen.

Azért mindenesetre először próbálj meg haladékot kérni ott, ahol éppen vagy. Ha csak a méltóságodba kerülne esetleg, elég jó üzlet! Óvatosan a hirtelen felindulásból meghozott döntésekkel.

2018. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Lestoppolnék a Balcsi partig és ott minden vendéglátó egységbe érdeklődnék konyhai kisegítő munkakörbe, szállással együtt. Luxus szobára ne számíts, de a konyhán meglenne a kajád is, és némi pénzecskét is kereshetsz.
2018. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Kései Sirató ***** válasza:
67%

Nem tudjuk, hány éves vagy és milyen nemű. Hol voltál eddig? állami gondozásban gyermekotthonban, vagy nevelőszülőknél?

Vagy a párod rúgott ki és kidobott a házból?

Az albérletből raktak ki?

Nem ártana, ha tudnánk rólad valamit.


Sokszor látok olyan hirdetést, hogy idős, vagy ágyhoz kötött beteg mellé keresnek gondozót, ottlakást biztosítanak, sőt kifejezetten így hirdetik meg, mert az idős ember nem akarják egyedül hagyni, csak heti 1 napra, akkor ott van vele a gyereke, a többi napokon meg te és kb 150 ezer Ft-ot fizetnek, ha nincs ápolói végzettséged.


Állatgondozást is lehet vállalni ottlakással, általában i9lyenkor egy farmon, egy tanyán kell ott lakni és biztosítják a lakhatást.


Vannak egyházak - főleg kisegyházak olyan programokkal, ami együtt jár szeretetvendégséggel, van ingyenes közös kaja. Én megkeresnék egy gyülekezetet és ott a lelkészt, mert ők feladatuknak érzik, hogy segítsenek (pl. baptista, adventista, mormon, evangélikus, pünkösd, hit gyüli, unitárius). Netezni nyilván tudsz és akkor rájuk tudsz keresni.


Egy ingyenes lelki segély számot is felhívnék, mert ott is egy segítő szakemberrel beszélsz, hátha tud valós segítséget is nyújtani.

2018. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

"Nem tudjuk, hány éves vagy és milyen nemű."


Olvasni tudsz ám, benne van a kérdésben hogy 18 éves lányról van szó.

2018. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Kései Sirató ***** válasza:
0%
Jaj, te csak alapban sötét vagy, Sötét Lelkű, veled még nem fordult elő, hogy valamit eltévesztettél vagy nem vettél észre? Tudod, te nagyon találó nevet választottál, jelzi az értelmi színvonalad.
2018. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát eléggé kamu lehetett a kérdés ha azóta sem válaszolt.
2018. júl. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A balatonra már én is gonsoltam nézgettem is sok munka van csak ahhoz is pénz kell meg végzettség nélkül.....holnap felhívom az összeset.
2018. júl. 13. 01:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!