Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kötekedő idős asszonnyal mit...

Kötekedő idős asszonnyal mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Anyám lépcsőházakat takarít,de megkért hogy segítsek neki néhány dologban én is,mert homályosan lát a pókhálókat én szedem le. Tegnap is éppen szedtem le,mikor kijött a folyosóra egy 70 körüli nő,és belém kötött. Azt mondta bekopogtam hozzá. Mondtam hogy nem. Ugyan minek is kopognék? 21 éves vagyok,már nem gyerek,hogy szórakozzak. Tovább mondta hogy de ne kopogjak be. Mondtam újra hogy de nem kopogott be senki. Erre azt mondta,meghazudtolsz te kis szemèt. :OO Köpni nyelni nem tudtam. Anyám éppen a folyosót mosta,mar ő előtte is felvolt mosva. Újra kijött és beszólt hogy takarítsatok fel itt is. Na nálam elszakadt a cérna,és kiosztottam durván,hogy én nem vagyok szemét csak csúnyán. Erre azt anyut kezdte szidni hogy én milyen neveletlen vagyok stb... Fogtam magam és hazamentem mérgemben. Utána anyuba is kötött hogy rosszul takarít stb. Meg hogy milyen neveletlen vagyok. Amúgy anyuba is többször kötött már. És elvileg több takarítónőt is elmart már onnan. Mit lehetne tenni? Nagyon dühös vagyok,a harag majd szétvet. Anyám főnöke is tud erről,annyit mondott rosszindulatú.

2018. júl. 12. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Időnként buliból hazafelé hajnalban, vagy késő este csengess fel hozzà. Élvezni fogja.

Senki se fog hinni neki.

Legközelebb nyugodtan verj is rá az ajtóra, a szemetet meg söpörd a küszöbe alá. Legalàbb lesz oka pattogni.

És senki, de senki nem fogja neki elhinni.

😈

2018. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Savval leönteni
2018. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Közös kèpviselővel beszèlni kellene,hogy rendszeresen kötekedik,zaklat az öreglàny.


Nem lehet mindent a korra fogni,hogy szegèny màr idős...

2018. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Itt egy remek lehetőség, hogy gyakorold az asszertív kommunikációt és megtanulj uralkodni a haragodon, hiszen ennek a problémának nincs valós tétje.
2018. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Itt válaszolok a privát üzenetre, úgy értem, hogy nincs valós tétje, hogy egy territoriális vénasszonynál komolyabb nehézségekbe is bele lehet futni, szerintem érdemes egy ilyen, kevésbé jelentős konfliktushelyzetben gyakorolni annak ésszerű, kommunikáción alapuló megoldását.
2018. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Fecskendezz egy jó nagy adag ragasztót az ajtajának a kulcslyukába :3
2018. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy levegőnek kell nézni. Az ilyenek unatkoznak, élvezik ha valakit piszkálhatnak. Le se kell sz*rni hidd el az fogja a legjobban idegesíteni a kis aljas nyuggert :D
2018. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy rajta gyakorold az asszertív kommunikációt. Tökéletes alany, és hidd el, az sokkal jobban ki fogja akasztani, hogy nem húzod fel magad a hülyeségein.
2018. júl. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embereknek az faj a legjobban, ha nem veszel róla tudomast. "Nezz at rajta", mintha nem is letezne.
2018. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Verd agyon. Én ezt tenném, mivel 2 Y kromoszómám van, ebből adódóan hajlamosabb az agresszióra
2018. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!