Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi lenéző,...

Miért van ennyi lenéző, kötekedő, kritizáló és kárörvendő ember a Gyakori kérdések.hu-n?

Figyelt kérdés
Szinte minden, de ha nem is, a legtöbb kérdésnél sokszor látok ilyen lenéző és kötekedő kommenteket. Miért kell ez nekünk? Legalább ide, kérem, ne ilyen kommentek kerüljenek! A válaszokat előre is köszönöm!

2014. okt. 19. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
A névtelenség mögé bújva mernek csak megszólalni.És amit eddig nyeltek életükben,itt kiadják magukból.
2014. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem elégedettek a saját életükkel, tele vannak fásultsággal és keserűséggel. És itt könnyítenek a lelkükön.
2014. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nagyon könnyen meglehet! Lehet, nagyon meg vannak keseredve. Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Ment a zöld színű kéz! :) :D
2014. okt. 19. 10:39
 4/19 A kérdező kommentje:
*illetve most már a válaszokat! :D
2014. okt. 19. 10:41
 5/19 anonim ***** válasza:
Azért szerintem kérdezőtől is függ a dolog, van aki nálam is kiborítja a bilit.
2014. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Mert a férjük kitartja őket+htb-k és itt próbálják valakinek mutatni magukat a párjuk pénze által. Ugyanis a való életben mindig lesajnálják őket, hiába költenek magukra ezreket, és plasztikáztatják magukat.Mindenki tudja róluk, hogy önerőből nullák és igy is kezelik őket a net-en kivüli világban..
2014. okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
3-as: elhiszem, hogy némely kérdés is idegesítő lehet, de ez nézőpont kérdése. Én azt mondom, hogy nem kell minden kérdésre válaszolni. Ha úgy gondoljuk, hogy egy kérdés idegesítő, akkor inkább ne válaszoljunk rá! De ne kötekedjünk!
2014. okt. 19. 11:08
 8/19 anonim ***** válasza:

Számomra ez a "Nem tetszik ne válaszolj" a legidegesítőbb egy kérdezőtől. Főleg akkor mondják ezt, mikor úgy teszik fel a kérdést, hogy nem választ, csak megerősítést várnak.


Aztán csodálkoznak hogy 10-ből 9 ember leszólja őket, vagy nekiáll anyázni csak mert nem azt hallja amit ő szeretne hallani...de akkor ennyi erővel minek tesz fel egy kérdést?

2014. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én életem is fásult, keseredett és sokat nyeltem, de sose bántok senkit.
2014. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Hülye kérdésre hülye válasz avagy provokáló kérdésre provokáló válasz. Nem kell ezen meglepődni. A többsége csak trollkodik.
2014. okt. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!