Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A közösségi finanszírozás...

A közösségi finanszírozás megoldaná a problémáinkat?

Figyelt kérdés

Nem kuncsorogni akarok, csak megosztanám veletek a jelenlegi problémáimat.

Pár héttel ezelőtt, az autónk elektronikai hiba miatt lángra kapott, a lángok hamar átterjedtek a házunkra, ami lakhatatlanná vált.

A szüleim elkövették azt a hibát, hogy nem kötöttek biztosítást.

Apám, miután észlelte a tüzet megoróbálta eloltani, de nem sikerült neki. Súlyosan megégett, és rengeteg füst került a tüdejébe.

Már azért jobban van, de egy jó ideig nem fog tudni dolgozni.

Anyám jelenleg takarítóként helyezkedett el, én pedig mint diákmunkás egy vendéglátóipari helyen dolgozok.

Kettőnk pénzéből, és nagymamám nyugdíjából próbáljuk fenntartani magunkat.

Jelenleg egy egyszobás garzont bérelünk, de ez nem élet. Nincsen normális életterünk, egy kicseszett putriban élünk.

Arra gondoltam, hogy valamilyen közösségi finanszírozási oldalhoz kellene fordulnunk, hogy összegyűjtsünk annyi pénzt amiből felújíthatnánk a házunkat.

A gond az, hogy nem tudom mi a menete ennek, illetve nem tudom, hogy hol van lehetőség ilyesmire.

Még probléma az is, hogy nem kimondottan beszélem az angolt, és kellene valaki, aki lefordithatná a mondandónkat.

Hol tudnék ilyen személyt szerezni, illetve milyen magáncélú közösségi finanszírozási oldalak vannak?


2018. júl. 12. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami veled történt de szinte kizárt, hogy erre tudnál jelentős összeget gyűjteni. Külföldi oldalon meg biztos nem.

Én azt mondom hogy facebookon képekkel rakd fel mi történt és írj egy számlaszámot is. Ha sokan megosszák akkor pár 10 vagy 100 ezer Ft összegyűlhet ami kis tartaléknak talán jó lehet.

2018. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez nem is olyan rossz ötlet.
2018. júl. 12. 17:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, Bár a magyar mentalitásnak köszönhetően nem nagy rációt látok benne.
2018. júl. 12. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit első ír, az jó, én már többször küldtem így pénzt. Képet rakj fel a felújítandó házról. Sok sikert!
2018. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha gofundme.com-ra akarod felrakni, segítek összedobni egy angol szöveget.
2018. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!