Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Létezik hogy valaki végleg leáll a zaklatással?

2 napig folyamatosan hívott, írt az illető, utána 2 napig már csak egyszer-egyszer hívott írt, amikre nem reagáltam. Állítása szerint hozzám is elakart jönni, de végül nem tette meg.

júl. 12. 19:53  Privát üzenet  

A válaszok
KI? Kit? Mivel?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 20:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egy fiú akivel mindössze háromszor randiztam. 1 napja nem keresett, de tartok tőle nehogy később még is eszébe jussak.

# 2/4Időpont júl. 12. 20:41 Privát üzenet

Nem, nem létezik.

Ha valaki egyszer zaklatásba kezd az élete végéig (vagy a zaklatott élete végéig) zaklatni fog.

Te amúgy mit vártál ettől a végtelenül bugyuta kérdéstől?

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 12. 21:00 Privát üzenet

Magától nem áll le. Max te tudod leállitani. De számits rá hogy az ilyen pasi utánna egyből irja majd ki mindenhova hogy pff nem értem a női pogikát. Bla bla bla nem válaszolt hülye ku.rva. Stb.

Velem is volt ilyen,és én megmondtam neki hogy:figyelj. Háromszór randiztunk,a randi arra van hogy megismerkedjünk,. A mi esetünk hiába, valahogy nem találom veled a közös hangot. Bocs hogy ez így alakult,de légyszives ne íjr mostantól.

Aztán elmondott mindennek de lesz.arom.

Ha nem érzek semmit,akkor ne eröltessük.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 12. 22:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan engedjem el őt végleg?
Patrik youtuber végleg befejezte a youtuberkedést?
Mitől jönnek ki a pattanások, illetve kiütések!? Illetve van vmi itthoni gyógyír ami eltünteti végleg őket? ( úgyertem amit itthon elkeszíthető ) ertelmes valszt légyszi
Kedves keresztények-vagy akár bárki más! -mit szóltok ahhoz a véleményhez, miszerint az örök kárhozat az örök büntetés igazságtalan, még isten sem ítélhet el senkit végleg, a...
Hogyan lehet végleg lekoptatni a nagyon rámenős fiúkat?
Most akkor a One Direction végleg felbomlott?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!