Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan engedjem el őt végleg?

Hogyan engedjem el őt végleg?

Figyelt kérdés
Elfogadtam a tényt,hogy mar nem érdeklem,hogy nem kellek neki,hogy vége van végleg..mar nem is vagyok ezek miatt ideges vagy zaklatott,de valahogy valahol mégis érzem kicsit a hianyat..es azt erzem hogy még nem sikerült teljesen elengednem...mit tegyek hogy jobb legyen? Hogyan engedjem el végleg? Tanácstalan vagyok

2018. júl. 5. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ok.
2018. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem végleges a dolog, és hiányzik neked, akkor szerezd vissza, akit elvesztettél.


Persze pontosan nem tudom, hogy mi a helyzet köztetek az illetővel. Ha gondolod, írhatsz, hogy megbeszéljük.

2018. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom nekem az ilyen dolgok mindig könnyen mennek, ha csak nem tízen év szoros együttlét köt valakihez, vagy egy olyan erős érzelmi kapocs, hogy az csak na. Minden más egy nulla az életben.
2018. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!