Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szeretném végre elenged...

Nagyon szeretném végre elengedni a történteket, de nem megy?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal. A kapcsolatunk legelején összehasonlított egy másik lánnyal, akibe középiskolában volt szerelmes, és bizony alul maradtam. Nagyon fájt a tény, hogy akivel együtt vagyok, ilyen egyértelműen valaki más külsejéért rajong. Azóta persze azt mondja, hogy ez már réges régen megváltozott, (ennek ellenére sem bókol nekem, mert szerinte az hülyeség), én viszont még mindig nem tudok szabadulni a tudattól, hogy anno a kapcsolatunk elején az a lány még mindig jobban bejött neki, mint én. Tudom, hogy az én önbizalmammal van a gond, de nem tudom, hogyan lendüljek túl ezen a már elévült dolgon. :( Mit tanácsoltok?

20L


2018. júl. 13. 00:51
 1/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Bókolni nem hülyeség. Ha egy ember szeret egy másikat, akkor ki kell mutatnia a szeretetét. Ennek egyik, relatíve kisebb súlyú módja a bók, amit könnyedén lehet a hétköznapokban alkalmazni a másik iránti vonzódás, a másik ilyen-olyam értékeinek magasztalására. Aki ilyent nem tesz, az

1. Önző, számára a másik nem fontos annyira, mint mondja.

2. Nem tudja az érzéseit kommunikálni.

Az érintett személy számára ez a kettő nagyon hasonló.

Nagy dolgokban, nem szavakkal kimutatja a szeretetét? Nem utal erre a nőre vagy a típusra még mostanság?

Ha ezek közül mindkettőre nem a válasz, te csak pótszer vagy.

2018. júl. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Egy bunkó paraszt. Én otthagynám. Ha más nő kell neki hát tessék.

Ha nem bókol- nem tart szépnek? Egyáltalán minek van veled, kérdezted?

2018. júl. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már nem utal a csajra egyáltalán. Igazából anno is csak 1x utalt, de az is épp elég volt.

Máshogy kedveskedik a maga módján.

2018. júl. 13. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Nem mindenki olyan, hogy szavakkal fejezi ki, hogy jaj így szép vagy úgy szép vagy. Olvass utána s szeretetnyelveknek és fejezd be a gyerekes hisztit. Veled lenne szerinted 3 éve, ha nem jönnél be neki? Jóisten gyere le, ennyi ésszel nem való neked párkapcsolat.....
2018. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak szavakkal lehet kifejezni a szerelmet, sőt főként tettekkel kell, hisz bárki mondhat bármit, ha nincs mögötte igazi érzelem, akkor nem ér semmit az egész. Persze, hogy jólesik mindenkinek, ha bókot kapnak, de nagyon sokat számít, ha más módon is ki tudja fejezni az érzéseit iránta. Ahogy írtad, a maga módján megteszi ezt. 3 év sok idő, biztos, hogy csak téged szeret és melletted köteleződött el, ne félj. Ez megöli a kapcsolatot.


L/20 (3,5 éve vagyok kapcsolatban)

2018. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bókolni nem hülyeség, de én sem szoktam, inkább végigcsókolgatom mindenhol a másik testét, szerintem az elég egyértelművé teszi a vonzalmamat és a szeretetemet. Nyilván a pasi volt az idióta, hogy annak idején tett egy ilyen megjegyzést, de mint írod, azóta semmiféle jelét nem mutatja annak, hogy elégedetlen lenne, sőt rendszeresen kedveskedik, szóval neked kell lerendezned ezt magadban.
2018. júl. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!