Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert nem tudom elengedni ha...

Miert nem tudom elengedni ha felb***sznak a hulye emberek?

Figyelt kérdés

4 percet kesett a helyijarat amivel szoktam menni. 5.000000 ember rajta raadasul az osszes oreg kb.

Alig lehetett elferni rajta de a rohadt banyatankot kerulgetni kellett meg megvarni amig ok leszallnak (mert hat igy illik) ami 5 evbe telt. En meg jol lekestem a buszom miattuk. Most leultem itt a buszon es megyek mar erre egy csaj kerdes nelkul konkretan leb****szodik mellem. Nem tudom,en altalaban megkerdezem hogy szabad-e a hely. Nem csak osacsapodok melle.

Annyira gyulolom mar. Esku elkoltozom egy lakatlanszigetre.

Most az egesz napom szar lesz mert nem tudom elengedni.

21/L


2018. febr. 13. 06:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Irígylem az olyanokat, akiknek ezek a legnagyobb problémái
2018. febr. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinek rossz a tömegközlekedés, mert természetellenesen összezsúfolva kell lenni, ami agressziót kelt az emberben. Senki se szereti, senkit se érdekel, hogy neked rossz. Az a csaj se akart melletted ülni, elhiheted.

Ha ettől lesz rossz napod, akkor hülye vagy. Ez nem egy igazi probléma.

2018. febr. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Elso! Ki mondta hogy ez a legnagyobb problemam? Hol olvastal te ilyet??

Csak irom,hogy nem tudok ezen tul lepni es elcseszo az egesz napom.

2018. febr. 13. 07:05
 4/14 A kérdező kommentje:

Es igen nyilvan nem ide akart ulni. Oke. Altalaban nem zavar de mikor igy kerdes nelkul lecseszodik ide valaki az igen is felhuz.

Alapbol az illetlensegez gyulolom meg a bunkosagot es ettol leszek en is ideges. Ha en pl eloreengedem az idoseket akkor is ha ettol lekesem a buszom akkor mas miert nem kepes minimalis tiszteletre meg illemre?

De komolyan.... es ez nem csak erre a buszos dologra vonatkozik hanem amugy. Pl a boltban mikor eled furakodnak,vagy rapakoljak a cuccukat a tiedre,lokodnek..ezekkel van nekem bajom. Es epp buszon ulok. Ezert van idom ezt leirni.

2018. febr. 13. 07:09
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

A megoldás, hogy nem tömegközlekedéssel kársz, hanem pl saját autóval..

Ugyanis a buszon ugyanolyan jogon utazhat mindenki, MÉG az öregek is - és sok esetben kora reggelre kell az orvosho menniük és nem tudnak késöbb - , söt a buszon BÁRKI leülhet kérdezés nélkül is bármelyik szabad helyre.


Szóval fölöslegesen hergeled magad, semmi okod rá.

2018. febr. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Láthatóan enyhén idegbeteg vagy, talán pajzsmirigy probléma is állhat a háttérben.
2018. febr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mi?:D jezusom

Szerintem ti vagytok nem normalisak:)

2018. febr. 13. 08:11
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
Fuuu, de buta vagy! Meg hisztis. Menstruálsz?
2018. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha sietsz, mert el kell érned a csatlakozó buszt, nyugodtan szólhatsz, hogy engedjenek előre leszálláskor, semmilyen illemszabályt nem sértesz vele, ha udvariasan teszed. Még mindig jobb, mintha utólag szidod a "rohadt banyatankot."
2018. febr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

"Alapbol az illetlensegez gyulolom meg a bunkosagot "


Akkor olvasd át KRITIKUSAN a saját kérdésedet meg a válaszaidat - tele van illetlenségekkel meg bunkóságokkal!

Elöször magadba nézz és ne másokon csámcsogj!

2018. febr. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!