Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sos! Mit csináljak?

Sos! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A szüleim elmentek dolgozni, most itt vagyok egy lakásfelújítóval teljesen egyedül. Jó tudom nem kellene megijednem, de lányként kicsit félek egy idegennel egyedül a lakásban. Mivel tereljem el a figyelmemet?
2018. júl. 14. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a szüleid ha beengedték az illetőt a lakásotokba, akkor tudják mit tesznek, tehát ismerhetik annyira, hogy nyugodtan elmenjenek dolgozni, és ott hagyhattak, úgy hogy a férfi is ott van.
2018. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmivel. Az égvilágon semmit sem fog csinálni.


A szüleid tudják, hogy ott volt/van. Ha akármi történne veled, szerinted ki lenne a legelső gyanusított?


Az meg nem ok, hogy "lányként kicsit félek egy idegennel egyedül a lakásban" és ha fiú lennél? Bárkit megtudnak váratlanúl őlni egy késsel. Akár egy 140kgos kidobó vagy egy 45kgos lány vagy.

2018. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet, hogy lepontoztalak titeket vagy nemtudom, a zöld kezecskét akartam megnyomni, bocsi ha ez sem sikerült😅
2018. júl. 14. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj ezen. A szüleid tudják kivel hagytak otthon. Nem túl életszerű, hogy barmi félnivalód lenne.
2018. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell mit félned, teljesen természetes, hogy egedül vagytok. :)


A szüleid nyilván megbíznak benne, ha beengedik a lakásba.

2018. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2 szerintem nem a gyilkolastol fel, nem veletlenul emelte ki, hogy o egy lany

Szerintem ne felj. Neked szimpatikus az ember? Kinezned belole hogy csinalna valami rosszat?

2018. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6# Akkor valamilyen szexuális erőszakra gondolsz?


Mert biztosan minden férfira jellemző, főleg akkor ha kb 3-4 ember tudja, hogy akkor abban az adott időpontban van ott.

2018. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!