Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy mellek? Jobb a nagyobb?

Nagy mellek? Jobb a nagyobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) fogalmam sem volt melyik kategóriába is tehetném ki ezt a kérdést, mert nem teljesen szexuális jellegű,viszont hátha a kommentelők közül valaki felhozza a szexet...

Nektek mi a véleményetek a nagy mellekről? Nők, akiknek teltebb van, jól érzitek magatokat a bőrötökben? Szeretnétek kisebbet? Gátol titeket valamiben?

Férfiak, ti hogyan viszonyultok a nagyobbhoz?

Én 18 éves vagyok 95/C mérettel. És kimondom, hogy nem szeretem. Írnám, hogy gyűlölöm, de az túlzás lenne.

Nem tudok úgy öltözni, ahogyan szeretnék. Hiába lenne jó rám egy S, M méretű felső, nagyobbat kell vennem a mellém miatt, így kétszer akkorának nézek ki. Sokszor nagydarabnak érzem magam miatta. Sokat gondolkodtam a műtéten, amin igazából csak az árak miatt gondolkodom. Ti hogy vélekedtek erről?


2018. júl. 14. 18:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

95 azért nagy, én majdnem 100 kilósan voltam annyi, igaz, F kosárral.


A szám a "kövérséget" (a """"széles hátat"""") mutatja, a betű a melled méretét.


Én szeretnék kisebbet. Néha szeretnék teljesen sima mellkast.

2018. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!