Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek gaz dolog 22...

Szerintetek gaz dolog 22 evesen nappalin tanulni?

Figyelt kérdés

Az igazsag az,hogy mar tanultam nappalin 1 evet 20 evesen.

De aztan abbahagytam,es most ujra jelentkeztem.

Levelezore jelentkeztem,de lehet jobb lenne ha atkernem magam nappalira,mert ott tobbet tanitanak es ravagyok kenyszerulve a tanulasra.

Szerintetek?

Mit tennetek?

22/L


2018. júl. 16. 08:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Az nem jó, ha csak az tud rávenni a tanulásra, ha rá vagy kényszerítve. De sokan tanulnak még nappalin ebben az életkorban, semmi szokatlan nincs benne.

2018. júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Semmi sem gáz, ha tanulni akarsz, csak ne hagyd abba!
2018. júl. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
2%
Aha.
2018. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, nekem volt 40 éves csoporttársam is nappalin :) 22 évesen kicsit sem kellemetlen. 32 évesen sem, 62 évesen sem.
2018. júl. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nálunk a szakon volt egy 50 fölötti fickó is.
2018. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen érettségiztem, mert megbuktam általánosba. Amikor azt gondoltam , hogy túlkoros vagyok és kéne az ásd el magad szett, jött pár ember az osztályba aki 21-22-23 éves volt én meg 16, nem volt gond, és érdekes volt. Tanár meséltd, hogy amikor odakerült, volt egy csaj aki 2 évvel volt a tanárnál fiatalabb. Ez nem zn (cink) dolog, sőt becsülendő, hogy fontos neki a tudás. :) hajrá.
2018. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt 31 éves csoporttársam is és az emberek negyede legalább 22 vagy idősebb volt.


Rengetegen 1 évvel később végeznek, mert évvesztesek vagy öt éves gimnáziumba jártak.


Sokan rossz szakra jelentkeztek elsőre és kb 20-22 évesen kezdik el azt ami tényleg érdekli őket.


Sokan elrontják az érettségit vagy legalábbis nem teljesítenek elég jól, hogy felvegyék őket, ezért 1 évvel később mennek egyetemre, sőt kifejezetten magas követelményű szakokon az sem ritka ha valaki csak 3. próbálkozásra jut be.


Meg persze rengetegen kihagynak 1-2 évet egyetem előtt. Lehet anyagi okok miatt lehet, hogy csak látni akarják a világot vagy éppen más dolguk van.


Sokan meg 25 évesen jönnek rá, hogy jó lenne elvégezni egy egyetemet stb....


Olyat is ismerek, aki 60 évesen újra lediplomázott, mert érdekli a szakmája és kíváncsi, hogy milyen változások vannak benne. (ha jól emlékszem hangmérnök)


Szóval ahány ember, annyi okból megy egyetemre. A 18 évestől a 60 évesig mindenki előfordul.


Az a gáz, hogy felmerül benned a kérdés és, hogy foglalkozol mások megítélésével.

2018. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
az. tanulj a hálószobán.
2018. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20 évesen kezdem el 2 hónap múlva az egyetemet, mert évvesztes vagyok és nyelvi előkészítő osztályba jártam. Nincs ezzel gond, egyetemre bármikor mehetsz, az a lényeg, hogy tudd, mi érdekel. Bár ha azt írod, hogy rá kell kényszerítenie valaminek a tanulásra, hát ez nem igazán jó. Ha érdekel valami, azt jó tanulni. Biztos, hogy olyanra jelentkeztél ismét, ami motivál? Mert nem úgy tűnik.
2018. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg csoporttársam volt egyetemen, akik idősebbek voltak, mint az átlag. Senkit nem érdekelt. Egyetemre felnőttek járnak, nem gyerekek.. viselkedj te is így
2018. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!