Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavar a borosta?

Fiúk titeket zavar a borosta?

Figyelt kérdés
Zavar,ha egy lánynak mondjuk picit borostás a hónaalja? Számít nektek abba,hogy bejojjon nektek? Mert ugye mi is emberből vagyunk és hát vannak köztük én is akinek gyorsan nő a szőr. De egy kicsi borosta nagyon zavaró?

2018. júl. 17. 12:28
1 2
 1/14 Whitewolf19 ***** válasza:
100%

Üdv! Nem zavar.. nem hiszem, hogy naponta szőrtelenítenie kell egy lánynak.. nem ettől lesz kimondottan igényes. Emberek vagyunk.. van szőr rajtunk és izzadunk.. ez természetes dolog...

F/23

2018. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem igazán nagy akkor nem gáz,de ha őserdő vagy drótkefe az mar gáz.
2018. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogok hazudni, engem zavar. Gondoljunk bele, hogy nyilván a legtöbben azért szokták borotválni, mert nem tetszik saját maguknak, és / vagy úgy gondolják, hogy a párjuknak sem. Ha eleve ebből az indíttatásból igyekszik eltüntetni valaki, akkor nagy valószínűséggel megalapozott a véleménye, mely szerint zavarja a másikat.
2018. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem fogok hazudni engem baromi zavar. Bárhol lehet borostás csak a hónaljnál ne, az undorító.
2018. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Engem egyáltalán nem zavar, sőt számomra vonzóbb is, mintha teljesen csupasz lenne.
2018. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem zavar és akkor szeretem igazán ha mosdatlan is
2018. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A 3. es a 4. valaszolo. Meg ha igenyes a csaj mert tenyleg csak egy pici akkor is? Peldalul ha irina shayk vagy megan fox lenne a notok meg ugy is egy kicsi borosta?
2018. júl. 17. 12:58
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

A hónalja nem érdekel, de puncinál ne szúrjon!

Akkor inkább legyen szőrös.

2018. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

#3 vagyok


Azt tudom mondani, hogy igen. :( Egyébként ha teljesen ápolt meg minden, (nem úgy értem, mintha a borosta ezt kizárná, csak simán "rontja" az összképet) úgy csak még erősebben ütközik ki a különbség a többi testtáj és a hónalja között.


Egyébként lehetne a csajom akár a Csatkai Szűzmária, nem hogy Irina Shayk, de akkor sem tetszene.

2018. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor varj Aphroditere , mert sajnalom, de teljesen szortelen lanyt ugyse fogsz talalni. Meg,ha az elejen szortelennek is tunik, mert friss kapcsolat, de idovel ismerni fogjatok teljesen a masikat es akkor lehet szomoru leszel.
2018. júl. 17. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!