Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak, titeket mennyire...

Férfiak, titeket mennyire zavar, ha a nőnek borotválás miatt kipöttyösödik a bőre? És a borosta?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég érzékeny a bőröm. Kipróbáltam sokféle szőrtelenítési módot, de talán a borotva a legjobb. Valamilyen szinten sajnos ettől is ott lesznek a pici, piros pöttyök. Nem mindenütt, csak pl. a comb belső felén, ahol ugye extra érzékeny a bőr. Ez titeket mennyire zavar?

Illetve mennyire zavar a visszanövő szőr? Ha egyik nap borotválom, másnapra már borostásodik. Ha aznap ismét leszedném, nagyon megviselné a bőröm, csúnya lenne, ezért valamennyire hagynom kell, hogy visszanőjön (kb. 3 mm-ig) hogy újra borotváljak. Ez a borosta zavar titeket?


2016. márc. 11. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom sajnos vizuálisan elképzelni mire gondolsz. De szerintem csak te reagálsz túl valamit. :)
2016. márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok férfi, de van erre egy megoldásom.

Az én bőröm is érzékeny, én teafaolajjal és körömvirágkrémmel kentem magam, nekem segített.

2016. márc. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
A barátnőmnek is ilyen,de számomra egyáltalán nem zavaró. Nem azért,mert szeretem,másnál is láttam már ilyet és egyáltalán nem volt számomra visszataszító. Ez lényegtelen dolog. 18f.
2016. márc. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
A borosta nem vonzó, de nem várnám el ilyen esetben a barátnőmtől, hogy mindennap borotválkozzon, ráér néhány naponta. Barátnőm mindennap kenegeti valami testápolóval, szép a bőre, az lehet neked is használna.
2016. márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kenegettem én már mindenfélével, de jobb nem lett, max rosszabb.

Egy nem túl érzékeny helyen egész szép, szinte nem is látszik, ilyen:

[link]

Egy érzékenyebb helyen viszont elég csúnya:

[link]

Érzékeny helyek nálam a comb belső fele és az intim területek.

2016. márc. 12. 10:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vészes. Viszont látszik, hogy nagyon nagyon száraz a bőröd, azért is érzékeny. Igyál naponta két liter vizet és használj jó minőségű testvajat egy héten többször, hidd el segíteni fog, csak nem szabad feladni, néhány hónap alatt rendbe jön.
2016. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt, sőt durvább, az egész lábam... már elasztikus gyöngygyantát használok, semmi ilyen gond nincs utána... a többi gyanta nem vált be amúgy. Szóval próbáld ki szerintem. Ja és fertőtleníteni mindig kell szőrtelenítés után, aztán hidratálni. Ezek is fontos lépések hogy ne legyen pöttyös a bőr.
2016. márc. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!