Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti hogy oldjátok meg...

Lányok! Ti hogy oldjátok meg a gyantázás előtti időszakot? Addig szőrösek vagytok a pasitok előtt? Pasik, zavar titeket a borosta egy lányon?

Figyelt kérdés

Szóval a gyantázáshoz kell 4-5 nap, amíg megnő elég hosszúra a szőr, és le lehet szedni.

Mindig érdekelt, ezt mások hogy oldják meg.

Engem nagyon zavar, már ha egy napos borostával kell a pasim előtt lenni is. Inkább kitalálok vmi okot, hogy ne legyen szex, vagy ne találkozzunk. De mi lesz, ha együtt kell laknom valakivel? (Erősebb kicsit a szőröm, nem ez a szőke pihés dolog.:( )

Fiúk, titeket mennyire zavar a borosta?

Lábra, bikinivonalra gondolok.


2009. szept. 2. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Téged mennyire zavar ha a pasid nem borotválkozik naponta kétszer? szerintem néha ők is hagyják nőni...

Kb annyira zavarja őket is, mint minket a borostájuk. Szóval szerintem nem válóok:))

2009. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

"hogy ne legyen szex, vagy ne találkozzunk"


Ezt barátnőm nem bírná ki, nem hogy én... Igazából ha egy férfi szeret egy nőt akkor nem undorodik el egy 1 napos borostától.

2009. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de pasiknak más, ők amúgy sem annyira szőrtelenítenek.

szóval akkor csak én reagálom túl, és mások nem csinálnak ebből problémát?

2009. szept. 2. 21:18
 4/11 anonim ***** válasza:

én is csinálok:D

és a multkor már javában csókoloztunk és akkor kinyögtem neki h miért nem akarom erre kiröhögött h miért csinálok ebből ekkora gondot őt ez a pár nap nem zavarja.

de am engem is nagyon idegesít.

2009. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

sztem normális részünkről, sztem nem túl nőies és kívánatos ha a puha ágyban a takaró alatt egy visszafelé simítás szétdörzsöli a kezét:D mert sztem elég rossz végigsimítani felfelé egy borostás lábat. úgyh én inkább aztmondom ilyen alkalommal,hogy várj, negyed óra és jövök,ésakkor fürdőben gyorsan borotvás megoldás.. amúgy sztem az epilátor a jó megoldás,ott nemkell megvárni hogy nagyba kinőjön, csak én még nemtudtam hozzászoktatni a teljes felületeket,mert nagyon fáj:D úgyh ez van

18/l

2009. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet több nő is így csinálja, de te ettől még túlreagálod. A pasikat nem zavarja egy kis szőr.
2009. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én épp ezér borotválkozom inkább. egy ideig gyantáztattam, de az nemám 1 napos borosta, hanem több napos, ésazmár nem borosta, hanem konkrét szőr. és nekem így vhogy nemvolt kedvem levetkőzni, szőrös nemiszervvel, szőrös hónaljal, szőrös lábbal, és szőrös kézzel. így áttértem a borotvára.

ha úgyjönki, h több napig nincs tali, akkor megnövesztem és elmegyek gyantára

2009. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Mi nem csinálunk a szőrből nagy ügyet! 2hetente epilálok, addig nő...az intim részeken van h 2-3 hét borotva kimarad,de őt sem zavarja és engem sem! Ha megkíván nem hiszem h a szőrömmel lesz elfoglalva, és én sem az övével! Szerintem ha rég együtt vagy már valakivel akkor le tudod vetkőzni előtt a gátlásaidat...az elején én sem voltam vele ilyen nyitott mint most!
2009. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
ez nem gátlás, hanem 2-3 év után is szeretném megtartani magamat, és nem eltunyulni, meg elhanyagolni magamat.
2009. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már boccs, se tunya se hanyagolt nem vagyok! Bár ezt magyarazhatom egy olyannak aki szerint 2 év után is kötelező nulla szőrrel a pasi előtt állni! Figyi, engem a barátom látott már úgyis h nagyon a padlón voltam, szétcsúszva, esetleg kisírt dagadt szemekkel, szőröslábbal, volt rossz lehelletem úgy h ő ott feküdt mellettem,sminkben smink nélkül...szóval tőlem már tuti nem fog megijedni ha így lát...ugyan ez az egész 'legyélmindigitpptopp' hosszútávon nem működik! Bár ez csupán az én véleményem...nálunk bevált az őszinte kép mutatása...:)
2009. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!