Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a prostik...

Az igaz, hogy a prostik pszichológusként is funkcionálnak és nem is kerülnek sokkal többe?

Figyelt kérdés
Beszélgetnek a kuncsafttal, aki elmeséli nekik a problémáikat és a prostik ellátják őt jó tanácsokkal. Ezért jár sok férfi prostihoz.

2018. júl. 17. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Ne nézz annyi halivudi filmet. A férfiak üríteni járnak a prostikhoz, nem bájcsevegni.
2018. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem jártam még prostinál, de nem tartom valószínűnek, hogy az én gondjaimon segíteni tudna... mondjuk belegondolva a pszichológusok sem nagyon :)
2018. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Azért a pszichológus nemcsak ennyiből áll, hogy vkinek az agymenéseit meghallgatja és cseverészik, hanem hasznos tanácsokat ad szakmabeli tapasztalat alapján. Szerinted milyen jó tanácsokat tud adni egy átlag prosti? A legtöbb azért megy prostinak, mert nem elég intelligens hozzá, hogy munkával normálisan tudjon keresni vagy hótt lusta. Ráadásul olyan ember nem is fog tudni elfogulatlan tanácsot adni, akivel szexuális téren van köztetek viszony.


A másik meg, hogy sztem a prostik többsége nem fog veled leállni csevegni, legalábbis a megfizethető katgeória nem nagyon. Ott kb. futószalagon mennek, megvolt, amit fizettél, akkor mehetsz. Vagy felárat kér. Aki szinte társalkodónői funkciót is ellát, az nem épp a "picit drágább csak, mint egy terapeuta' szinten van.

2018. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3-asnak igaza van. Egy pszihológus dolga nem az hogy hallgatja a betege problémáit majd sak benyög valamit. Egy pszihológus nem érzelmi tampon akire rá lehet zúdítani a dolgokat és együtt érez. Egy jó pszohológus objektíven beazonosítja a problémát és megmondja hogy gyakorlatban hogy fogod tudni kijavítani.

Erre egy prostituált nem képes. Lehet hogy az egyszerű dologra ráhibáz ösztönösen az élettapasztalatai alapján. De akinek ennyi segítség kell annak semmi helye pszihológusnál. Az ha a falnak magyarázza a dolgokat ugyan oda jut el.

2018. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Ez olyan beteg...

Nem elég hogy kibérelsz egy emberi testet használatra, még extrának azt is akarnád, hogy oldja meg a nő a lelki gondjaidat.

Úgy van, ahogy #1 írja: a férfiak üríteni járnak a prostikhoz, ami automatikusan és felülírhatatlanul azt jelenti, hogy nem veszik őket emberszámba. Attól meg, akit nem veszel emberszámba elég kétszínű dolog tanácsokat meg lelkisegélyt várni.

2018. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem simán.


Két dologra biztosan jó, szüzesség időskori feloldására. Néhány esetben normális pszichiáterek már javasolnak örömlányt a kezdeti szorongás feloldására. Teljesen normális kezelési mód.


Másrészt meg ha találsz egy jóarc csajt, akkor simán dumálgattok az ágyban azután. Hidd el vannak jó színészek, vagy olyanok akik szeretnek csevegni.


Személyesen ismertem egy prostit, ő totál jó arc volt, (nem nem volt meg).


Pszichológus lószart sem ér általában, csak a pénzede húzza le. Pszichiáterhez érdemes menni, vagy néha többet ér a férfi lelkének ha prüntyögtet egyet felelőtlenül. Aztán ennyi.

2018. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

3. "Azért a pszichológus nemcsak ennyiből áll, hogy vkinek az agymenéseit meghallgatja és cseverészik, hanem hasznos tanácsokat ad szakmabeli tapasztalat alapján."


Rég olvastam ekkora hülyeséget. A pszichológusok többsége nem is ért hozzá. Elvégeztek egy büfé szakot, aztán évekig járnak hozzájuk a páciensek teljesen feleslegesen, de legalább sokat fizetnek nekik. Nem tudnak a pszichológusok semmiben se segíteni, nagy részük legalábbis.

2018. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, ha a kuncsaft kifizeti, el tudom kepzelni, hogy "dr. Prosti" meghallgatja, miért is ne? De inkább csak ennyit, azt már nem igazán, hogy még tanácsokkal is szolgál.
2018. júl. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Oké, vannak pszichológusok, akik nem értenek a munkájukhoz. Egy prosti miért lenne jobb pszichológus, mint ők? Lehet, hogy akad köztük is 1-2 jóarc véletlenül, de nem kellene ebből ilyen általánosítást levonnixD
2018. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igaz. Elég sok mindenről szoktam velük beszélgetni.Persze "ők" többet is fizetnek.

Meg van, hogy ráakarnak beszélni, hogy hagyjam abba stb. Na az az agyamra megy. :D

2018. aug. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!