Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit keres kb. egy színházi...

Mennyit keres kb. egy színházi ügyelő?

Figyelt kérdés
-

2018. júl. 18. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
170-190E körül. Bocsi én musical tagozatosként csak a színészek fizetésével vagyok tisztában.
2018. júl. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
És a színészek mennyit keresnek? Bocsi, csak a férjem szerint jól el vannak eresztve (300.000 havonta minimum), de én ezt azért vitatnám.
2018. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Madáchról vagy az Operettszínházról tudok infót adni. Dolhai Attila havonta simán megkeres 500E, de mondjuk Sánta Laci, aki nem túl ismert, csak 250-300E. Remélem segítettem.
2018. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Aha, értem, köszönöm. Hát akkor megkövetem a férjemet, úgy néz ki, igaza volt... ez az 500ezer a felső határ lenne? Van különbség operett és musicalszínész fizetés között? Vagy ez attól függ, kinek hány előadása van egy hónapban? Mondjuk az Operettesek körében vagyok otthon, és isten ments, nem zsebekben akarok turkálni, csak a kíváncsiság. Gondolom emellé jönnek még az ilyen-olyan plusz fellépések, kiutazások vidékre, tévés szereplések, stb. Az ismertebbjének akkor egész jól mehet.
2018. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
75%
Ez hülyeség. Átlagosan mondjuk egy Vígszínházas színész 250.000 forintot keres bruttó, tehát nettóban olyan 180.000 forint. Méghogy elvannak eresztve. Egyetemet végzett emberek, akik éjjel, nappal dolgoznak. És nagyon sok nehézségen mennek át ezen a szakmán keresztül erre épphogy megtudnak élni. És még mennek itt a tévhitek, hogy hű, de jól keresnek. Szerintem sokkal többet érdemelnének. Jó lehet, hogy egy elismert színész megkeres mondjuk 600.000 forintot bruttóba, de abból szépen marad neki még 400.000 semés hozzátesuem ezek a legjobbak, akik egész életükben dolgoztak és hajtottak. CsAk felháborít, mikor az emberek így elvannak tévedve, mikor csak utána kéne olvasni, vagy megkérdezni egy színészt.
2018. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!