Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van más is aki fenn van, mert...

Van más is aki fenn van, mert nem tud aludni?

Figyelt kérdés

Idén viszonylag nem volt ez jellemző, mert mindig elaludtam legalább éjfél körül. Most viszont forgolódom, de egyszerűen nem megy az alvás..

Front lehet?



2018. júl. 19. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A késő estig történő monitor nézéstől csökken a melatonin termelődés ami altató hatású hormon. Ehhez még társulhat hogy korunk embere szellemileg kifáradt lehet de fizikailag nem. Ez látható a következő ábrán.

[link]

Persze napi elegendő alvásra meg szükség lenne, ezért legalább nappal pótolni kellene.

2018. júl. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kettős front van, én sem tudok aludni.
2018. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most készülök a lefekvéshez, de nem hiszem, hogy sikerül egy hamar elaludnom. Egész nyáron rosszul alszom.

Egész nap dolgoztam, amihez nem vagyok hozzáállva, és mégsem vagyok fáradt. Bajok lesznek így...

2018. júl. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen
2018. júl. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Sikerült azóta? ;)
2018. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen szerencsére, igaz nem sokat, de jobb mint a semmi.
2018. júl. 19. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!