Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kislányom 4,5 éves du nem...

Kislányom 4,5 éves du nem akar aludni meg este 11ig is képes fenn lenni mitől?

Figyelt kérdés
Mert védőnő azt mondta nem fog jól fejlődni ha nem aludja ki magát!!Kicsi a lakás nem tudom egyszerűen becsukni a szoba ajtót hogy ott aludjon ugyanis 3 vannak gyerkőcök,a két ugymond nagy alszik a kisszobában emeletes ágyon a pici 2 éves meg velünk egy szobában!!Egybenyílók a szobák!!
2017. jan. 11. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Akkor az a védőnő jó hülye volt, hogy nem adott tanácsokat, ha én ezt megcsináltam volna védőnőként államvizsga előtt a nagy gyakorlaton szerintem fejberúgott volna az oktatóm.

Kérdések:

-Mesélsz neki? Ha igen milyen meséket, és hányat?

-Reggel mikor kel fel?

-Iszik sok cukros italt?

2017. jan. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim 2 éves koruk óta nem alszanak délután. Este 8-9 és reggel 7 között meg mint a bunda. Már iskolások, jó tanulók, teljesen normálisan fejlődtek. A védőnőd úgy látszik nem tudja, hogy nem minden gyerek olyan, mint a tankönyvében. Az alvásigénye is mindenkinek más már gyerekkorban is.
2017. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, viszont az Ön gyermekei, ahogy írta este 8-9-kor már aludtak, ami ebben az esetben teljesen normális így.
2017. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ám ha nincs eröltetve a délutáni alvás, "kényszerrel" fél óra az is másfél óra kínlódással ( sokan így csináljàk, mert óvodásnak aludni KELL), akkor elfáradna estére, és végig aludnà az éjszakát, és nem pörögne éjfélig a gyerek.
2017. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!