Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 hónapos baba este miert nem...

2 hónapos baba este miert nem tud aludni? Ma is fürdetés elott 2- orat fenn volt evett es amig kézbe volt 30 percet aludt, letettem es felebredt es sir mit lehet tenni hogy aludjon. Nappal altalaba alszik este ilyen

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 22:04
 1/5 anonim válasza:
Szia!Ez egy jó kérdés, az enyém is két hónapos, és dél óta nem alszik, illetve egy 20 percre talán a babakocsiban levegőn, most is fent van. Nagyon nézelődik, talán most kezdenek jobban látni..
2017. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyit alszik nappal? Felcserélhette a nappalt az éjszakával?
2017. febr. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt két hónaposan, még kérdést is írtam ki. :)

Amúgy elmúlik ez az állapot. Most nemsokára négy hónapos és kb három hónapos korára lettünk túl a nehezén.

2017. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy felcsereli éjfélkor letettem aludt reggel 6- ig furdes utan nyugtalan lesz eszik picit alszik es kezdi.
2017. febr. 6. 09:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Normális. Még nincs nekik különbség nappal és éjjel között ez majd később fog kialakulni. Legyen egy rendszer, fürdés, pizsi, mese olvasás, éneklés, hogy megtanulja most este van ilyenkor kell aludni. Amúgy meg ölben, anyucin szeretnek aludni jó sokáig így lesz ez. Kitartás idővel könnyebb lesz.
2017. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!