Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy 40 éves férfi létemre imádok a Csábításból jelessel játszani?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez nem egészséges de nem tudom abbahagyni... Ezt eddig még senkinek sem mondtam el és félek hogy egyszer valaki rájön...

2018. jan. 21. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ha függő vagy akármitől is, az nem normális de ez nem a korod miatt van.
2018. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Mennyi ideig játszol rajta? Állandóan?


A "nem tudom abbahagyni" kicsit több értelmű, jelentheti azt is hogy egész nap nem tudod abbahagyni, meg azt is hogy nem minden nap, de teljesen nem tudsz leszokni róla.

2018. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Én meg 42 vagyok, és imádom a gyerekkoromból megmaradt Playmobil figurákat. Persze nem ezekkel játszok egész nap, de pl nem adnám el semmi pénzért. Az a véleményem, hogy mindenki csinálja azt ami örömet okoz neki, ha ezzel nem bánt másokat. A rosszindulatú emberek véleményét meg le kell szarni.
2018. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Japánban teljesen normális, hogy férfiak visual novel-ekkel játszanak. Itthon furán néznek rád emiatt, főleg hogy a CSJ lányokra van optimalizálva. A kíváncsiság miatt játszol vele, hogy mire fut ki a történet?

Fizetni ne fizess érte annyit nem ér. Amúgy Sims 4 jobb ott bármilyen karakterrel kb bármit megtehetsz :D

2018. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyit játszol, költesz-e rá, és ha költesz akkor mennyit. De ha tetszik neked, akkor játssz vele, engem nem különösebben foglalkoztat, hogy mások mivel töltik a szabadidejüket.
2018. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelt, tetszett is, de kb. 5 lépést adott naponta, fizetni meg biztos, hogy nem fogok azért, hogy eljátszhassak egy kitalált történetet a telefonomon. :D
2018. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazából mindenki leszrja.
2018. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
És melyik fiú a kedvenced? :)
2018. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Jaja, melyik fiúval szeretnél összejönni? :) Eldarya-val is játszol?
2018. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenki maga döntse el, hogy függő-e vagy nem. függő is vagy meg nem is, normális
2022. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!