Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is éreztétek már azt, hogy...

Ti is éreztétek már azt, hogy akármit teszel mindenhogy egy játék ri. Bancként kezelnek? Ha ilyen sok férfi így megitél akkor érdemesebb lenne ha lányokkal barátkoznék? Mert ők nem piszkálnak ilyenekkel.

Figyelt kérdés

(bisex vagyok deeddig egy párom se volt)Azt van velem,hogy régen egyáltalán nem törődtem a külsömmel. Elég ramatyúl néztem ki. Akkor elég sok férfitől(akinek nem számít a külső elvileg)megkaptam,hogy eh ez egy ronda,ri banc.(ápolatlan nem voltam azért)

Késöbb levágattam a hajam,kiszőkítettem,és normállis ruhákba kezdtem járni. Na akkor ismét jöttek a sértő megjegyzések a férfiaktól,bár akkor csak szimpla ri.bancnak hívtak.(ismeretlenek)

Aztán, idővel depresszíom lett,de ez más okoból( magány,és kihasználás)és elkezdtem sötét,fekete ruhákba járni..de csak olyanokba. Egyszerű fekete felső/gatya. Akkor meg emo ku.rvázni kezdtek

.de full idegenek,csak baromi primitívek...

Utánna egy konzervatív elegáns stílust vettem fel akkor meg ismét jöttek a férfiak éés meg is lett az új jelző: pff..rideg pi.csa.

Már ezeket hallgatom öt éve.És kezdenek a férfiak ezáltal egyre taszítani. Tudom vannak rendesek de nem vagyok radar hogy kiszűrjem ki az ki nem..

Ezek után érdemesebb lenne inkább lányokkal barátkozzak? Vagy még ne adjam fel.


2018. júl. 19. 18:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Most akkor mondjam azt, hogy már nyafogós ri.banc is vagy? 😃


De neem, nem. Durva poén volt.

Szóval elsőnek én a helyedben lehiggadnék, hogy a dühöngés helyett valami építő jellegűvel is tudjak foglalkozni.


Kinsey skálán hova tartozol?


Barátkozás manapság elég nehézkes. Érdek és felszínes kapcsolatok mennek nagyon. Hobbidon keresztül, közös érdeklődési körből érdemes barátságot keresni 🙂 bármelyik nemből


Piszkálósokat sajna dobni kell 🙁

2018. júl. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!