Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai világban cikinek számít...

A mai világban cikinek számít ha egy lánynak nagyon kevés és nem márkás ruhái vannak?

Figyelt kérdés

2018. júl. 20. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem foglalkozol azzal, amit masok gondolnak, akkor nem fontos - marpedig miert erdekelne mas velemenye? Erezd magad jol, ahogy vagy es sokkal boldogabb leszel. Ne akarj masoknak megfelelni.
2018. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ciki ha te annak tartod. Nekem nem az. Valakinek lehet az de azzal meg nem kell foglalkozni. Nem ez határozza meg milyen ember vagy. :)
2018. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De akik ez alapján ítélnek meg téged, azokkal ne akarj barátkozni, a felszínesség sosem jár egyedül, mint jellemhiba.
2018. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2+1
2018. júl. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az a ciki ha valaki a "ciki" szót használja, mert az azt jelenti, hogy szembe menne a saját értékeivel, hogy másoknak megfeleljen.


Mindenkit érdekel mások véleménye valamennyire, de igazán ott kezdődik a baj hogy ha emiatt szembe megy az éretékeivel vagy irracionális dolgokat csinál.


Pl.: Minimál béresen vesz magánake egy Iphone 8at vagy Xet.


Szerintem nem ciki, de az sem lenne baj ha az lenne.


Az én szememben sokkal jobban elítélendő ha valaki nem ápolt kinézetű. Az az nem tiszta, nem sportol rendszeresen, nem sugárzik a hajáról az hogy foglalkozik vele stb... Az meg kicsit sem érdekel, hogy egy Levis pólót visel vagy egy rossz minőségű Zavás vagy pull n beart.

2018. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem rengeteg ruhám van,de a fele itthoni elnyúlott vacak,egy másik jelentős részét pedig nem hordom,mert nem hozzám illik,szóval lényegében a helyzet nálam is ugyanez: nagyon kevés és nem márkás ruhám van. Azt,hogy nem márkás,soha nem éreztem cikinek. Az,hogy kevés hordható darab van,az zavar,de bosszantónak mondanám,nem pedig cikinek,hogy soha nem tudok semmilyen szép darabot venni.
2018. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Márkàja soha nem érdekelt,de kell legyen stílusa ès legyen ruhatára.

Nekem is elèg nagy van férfikènt.

2018. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne azért legyenek márkás holmijaid mert kívülről elvárják, az ízlés határozza meg ki mit vesz fel.

Körülöttem senki nem adna ki 9-11e ft-ot egy pólóért, viszont nekem ez a márka az egyik kedvencem.

2018. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazából a mai világban pont, hogy minél akármilyenebbül nézel ki, annál menőbb vagy. Pár napja láttam villamoson egy csajszit, lenge nyári színes szoknyás egyberuha, hozzá magasszárú fehér zokni és edzőcipő. Furcsa volt első rápillantásra, de az arcáról erős önbizalom sugárzott, meg alapjáraton szép volt, úgyhogy összképileg mindez így kompenzálta is :D

Bármit hordhatsz, ha jól érzed magad benne, akkor menő leszel.

2018. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!