Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire kivitelezhető?

Figyelt kérdés

ma este 8ra hivatalos vagyok egy szülinapra, utána éjféltől kb egy szórakozóhelyre megyek egy másik szülinapra. Kb reggel 6- fél 7 re tudok hazaérni. alszom 4-5 órát mert ebédelni megyek a rokonaimmal egy étterembe, ezután pedig onnan megyek délutántól kb este 10ig egy osztálytalálkozóra.

Másnap reggel 8-fél9re pedig dolgozni


2018. júl. 21. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
milyen osztálytalálkozót szerveznek vasárnap estére?
2018. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez egy jó kérdés, nem én szerveztem :) többen külföldiek a volt osztályomból akiknek ugye nincs munka másnap..
2018. júl. 21. 08:50
 3/8 anonim válasza:
100%
Maradj kevesebb időt a szórakozóhelyen. De egyébként így végiggondolva, ha figyelsz mindenre akkor kivitelezhető.
2018. júl. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva pont a szórakozóhelyes szülinapot várom a legjobban, az egyik legjobb barátom szülinapja lesz. És így is kb 3-fél 4ig tudok csak maradni mert elég sok idő onnan haza
2018. júl. 21. 09:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Lődd ki a szórakozóhelyeket. A vedelés káros, fölösleges és pusztítja az agysejteket. Plusz kirúghatnak a munkából ha másnaposan mégy be. Annyit nem ér az egész.
2018. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ki mondta, hogy iszom alkoholt?
2018. júl. 21. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:

"Lődd ki a szórakozóhelyeket. A vedelés káros, fölösleges és pusztítja az agysejteket. "


Én sem iszom alkoholt de az ilyen hülyéket kéne tiltani innen mint te... komolyan.

2018. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na hogy halad? Mennyire tudtad eddig kivitelezni
2018. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!