Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek erős akarattal...

Szerintetek erős akarattal kivitelezhető, hogy egy nagyon jó barátság megmaradjon barátságnak férfi és nő között?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó férfi barátom, akivel bármit meg tudok beszélni őszintén. Bizonyos okok miatt nagyon nem lenne szerencsés, ha valaha is több lenne közöttünk barátságnál, de mindketten bevallottuk, hogy mint férfi és nő, vonzónak tartjuk egymást. Már a legelején leszögeztük, hogy ennél több nem is lesz közöttünk, igyekszünk mindketten ehhez tartani magunkat. Azonban elgondolkoztam, hogy ha évek múltán többet éreznénk egymás iránt, akkor is lenne-e értelme ehhez tartani magunkat, vagy félre kellene dobnunk a nehézségeket és nem foglalkozni semmilyen zavaró tényezővel.


Hangsúlyozom, ezen csak elgondolkoztam, semmilyen komolyabb érzelmi kötelék nincs közöttünk, nem is volt. Olyanok vagyunk egymás számára, mint két testvér. Én viszont szeretek elmerengeni 1-1 dolgon, filozofálni, ha úgy tetszik.


2017. júl. 4. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van férfi-nő barátság.

Még soha nem voltak ilyen, de még csak hasonló gondolataim sem a testvéremmel kapcsolatban.

A barátság érzelmi kötelék.

Vonzódni meg nem baráthoz is lehet.

Szóval van egy barátod aki számodra vonzó, közben filózol és merengsz.

Erős akarattal bármi kivitelezhető. Az is, hogy ezt barátságnak nevezd akármi is legyen.

2017. júl. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindjárt kapsz 100 választ, hogy férfi és nő közötti barátság nem létezik.


Kivitelezhető. Nekem is a legjobb barátom egy férfi. Egyáltalán nem csúnya, szerintem jól néz ki, de nekem olyan, mintha a testvérem lenne. Már nem is tudom hány éve vagyunk barátok, de már egy ideje. Tökéletesen működik a kapcsolatunk. Emberek vagyunk nem pedig állatok, akikben csak a szaporodási ösztön van meg és rámásznak mindenkire, aki az ellenkező nemhez tartozik.

2017. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen. Azt elképzelni sem tudnám, hogy valaha is lefeküdjünk vagy akár csak csók legyen közöttünk.
2017. júl. 4. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ki. Nekem pl. van több olyan női barátom, akiket nagyon jó nőnek tartok, de mégsem feküdnék le velük. Egyszerűn furcsa lenne és nem vonz a dolog.

Nem vagyok gondolatolvasó és nem látom a jövőt, de úgy érzem, hogy nálad valami már bujkál. Szerintem idővel egyre jobban befog neked jönni.

2017. júl. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!