Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40 év felett sem találtam még...

40 év felett sem találtam még meg a helyemet a világban, a hivatás terén - más is van így ezzel itt?

Figyelt kérdés

Sokféle végzettséget szereztem, sokféle helyen dolgoztam, színes élettapasztalattal rendelkezem, de sehol nem éreztem azt, hogy az az én helyem.

Ahol meg egy kicsit is hosszabb ideig meg tudtam maradni, az mindig megszűnt, tehát mindig valami továbblépésre ösztönöz és sehol nem tudok megállapodni hivatás terén.


Más is van így? Hogy találtátok meg a helyeteket a világban?


Mert én pont azért próbáltam/próbálom ki magam sokféle területen, hogy ráakadjak arra, amiben sikeres tudok lenni vagy ami értelmet ad az életemnek, de semmi. Valahogy mindig rosszul sülnek el a dolgok vagy megrekednek vagy nem működnek, nem sikerülnek és mindenhol csak a kudarc ér.


Tisztában vagyok azzal, hogy ez ennyi évesen nagyon gáz, de tényleg nem tudom, hogy még mit tehetnék. :(


Szorgalmas vagyok, de semmiben nem kiemelkedő és az a helyzet, hogy már nagyon kiábrándultam mindenből, legszívesebben emberek közé se mennék.

Sokat csalódtam és sok pofont adott nekem már az élet, ami miatt már próbálkozni sem nagyon merek, meg nem is igazán tudom, hogy merre induljak tovább.


Van még itt valaki hozzám hasonló, aki szintén nem találja a helyét és hivatás terén boldogtalan, sikertelen?



2018. júl. 21. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Részben hasonlóan érzek.
2018. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj megfelelni masoknak,mert abba bele lehet dögleni.
2018. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36 èvesen hasonló a szitu. Mindenfèle kèpzèsekre jãrok munka mellett, hátha megragadok valami mellett.
2018. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hàt ne a munkàtól vàrd életed értelmét.Plàne ne ebben az orszàban..Magyar rabszolgatartó munkàltatók mellett?Pfff...

Szerintem ne munka irànyban hanem màsban probalj fejlödni.

2018. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok ezzel, többféle irányba indultam, volt, ahol huzamosabban ténykedtem, és volt, ahol hamar kiábrándultam, volt, ahol hamar rájöttem, hogy egyáltalán nem nekem való, és volt, amikor rávettem magam, hogy rövidtávon foglalkozzam valamivel, ami nem érdekel igazán, mert egy távolabbi célhoz szükséges volt. Szerintem nem kötelező egy kis területtel foglalkozni egész életen keresztül, szerintem semmi gond nincs az olyan emberekkel, akik többféle területen is ténykedtek már. Utóbbiban is ott lehet a megtapasztalt értékek sora és a folyamatos fejlődés. Én nem találtam meg egy határozott hivatalosan létező foglalkozást v. hivatást, hanem a saját elképzelésemet találtam meg, ami egyfajta irány, és még dolgozom rajta, többmindenből tevődik össze, de az emberek nagy része nem értékelte eddig, talán most felértékelődik, de ez nem lényeg. Nemigazán értenek engem az emberek...
2021. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!