Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben az évben fogok elballagn...

Ebben az évben fogok elballagni az általánosból és nekem van egy olyan betegségem ammi miatt parókát kell hordjak. Ahova most járok ott mindenki elfogad olyannak amilyen vagyok és tök sok barátom van. Szerintetek a gimiben elfognak fogadni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 11:06
 1/3 anonim válasza:
Figyelj... Ez sok mindentől függ, de emiatt kár aggódni is... Ha piszkálnak szülőnek szólj, ne tanárnak mert azok telibeszarnak... 13/ kövér fiú
2017. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden gimi más,és minden osztály is más.Ha szerencséd van,akkor egy kedvesebb közösségbe mész,ha meg nem,akkor is simán tudsz gimit váltani,és átmész egy másikba.Ha gonoszok veled,szólj a szüleidnek,ők biztos tudnak segíteni.Kivéve ha olyanok mint az én szüleim,mert akkor le fognak szarni :( 15/meleg fiú
2017. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gimiben azért a többség már normálisabban áll hozzá a dolgokhoz sztem... én 8osztályosba jártam, és a fikázódás, beilleszkedés 7-8.-ban volt a legvészesebb, utána már mindenki érettebb lett.


Bár közösségtől függ. De lehet, épp ettől leszel menő. Szerezz be pár menő parókát, aztán cserélgesd őket :). Divatdiktátor is lehetsz.

2017. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!