Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell ahoz hogy...

Mennyi idő kell ahoz hogy leáljanak az osztálytársaim ezzel?

Figyelt kérdés

Elmetünk egy előadásra egy ilyen rémségek circusába.nagyon király volt ,az egész osztállyal ott voltunk, és az egyik előadó nagyon elkezdett engem követni.szinte csak hozzám jött oda..engem ilyesztgetett,végűl már röhögtünk egymáson,és ahogy nevettem azt mondta az egyik osztálytársamnak,hogy de cuki vagyok,és ,hogy várjuk meg előadás után mutat valamit. (Csak átvett egy másik jelmezt azt mutatta meg) én jól elvoltam vele, barátkoztam,nevettünk ennyi. Makd elköszöntem az előadás végén, és mondta,hogy majd ha jövök újra akkor még beszélünk.

Ok. Másnap az egész osztály elkezdett piszkálni gyerekes modon.egész nap cuppognak,meg huhognak,meg beszólnak.

Egy darabig oké volt mert gyerekesek,de már azért idegesít kicsit.

Fölleg,hogy nem biztos hogy tetszettem az előadónak,csak lehet max színpatikus voltam.

Na mindegy, a lényeg ,hogy az osztályom,már kb féél éve ezen lovagol. El se mondom ha megyek újra az előadásra ki se teszek képet,mert odakommentálnak ,hogy hol a kis pasiiid?? Hogy a szerelmed. Azért ez meg kicsit megalázó.

Meg ügye gyerekes.

Szerintetek abba hagyják,vagy jobb lenne mostmár rájuk szólni,vagy mit kéne mert azért már zavar. A poénnak is van vége,már azért túlzás.


2018. júl. 23. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig fognak ezzel piszkálni, amíg látják hogy zavar. Ha nem reagálsz rá, akkor nincs miért csinálni.
2018. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kb egy két hétid nem reagáltam,mondjuk addig nem is zavart,de már az a baj hogy egyre inkébb bevonnak idegeneket. Pl egyik ráírt az előadóra,illetve megkereste az oldalukat,és rájük írthogs ki X Y nak öltözött emberke neve?

Csak szerencsére nem mondták meg nekik,de azért már irogatnak ,mert minden áron rudni akarják. Én meg szóltam,hogy ne irogassatok idegenknek,fölleg ne úgy hogy bele akartok vonni,mert a végén zaklatásnak veszik..a másik,meg hogy ez már nem vicces.

2018. júl. 23. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Chuck Norris féle pörgőrúgás, vagy Bud Spencer féle pofonnal orvosolható!
2018. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig a legjobb megoldás, ha "rá se bagózol" arra, hogy mit mondanak. Akkor se, ha bárkinek írogatnak ezzel kapcsolatban. A reakciód "sikerélmeny" szamukra és amíg latják, hogy "ki tudnak akasztani" ezzel, addig biztos nem hagyják abba.
2018. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként hány évesek vagytok? Mert ez valóban nagyon gyerekes.
2018. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Középiskola? Akkor olyan 4 év múlva maximum abbahagyják.
2018. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az..középsuli. 16-18 éves srácok/ lányok ezzel szórakoznak.és halálba csesztetik csiri előadót....ez nekem ciki basszus..

Fölleg,hogy azéet nem biztos ,hogy tetszek neki sztem csak barátozni akart erre rászálnak az osztálytársaim.azt majd a vegen már én írok rá hogy ne haragudjon ha ezzel zaklatják XD

2018. júl. 23. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!