Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Nem tudom mit tegyek! Az osztálytársaim kikészítenek! Valaki tud segíteni?

Kőműves vagyok... Legalább is erre a szakmára járok.

De az osztálytársaim nem normálisak...

Az egyik alám nyúlkál...

A másik azzal csesztet , hogy 16 évesen még mindig szűz vagyok... És ugyan ez a gyerek folyamatosan azt hajtja , hogy homokos vagyok mert az a srác a haverom akit ő utál csak mert a fiúk szemében homokosságra utaló a haja stb...

Igen az előbb említett személy már 19 éves és még mindig 9.-be jár... Egyszerűen nem tudom mit tegyek...

A sulit és a szakmámat sem akarom ott hagyni...Igen kitűnő tanuló vagyok... De ez nem ok arra amit csinálnak. Az év első gyakorlatán már baszogattak. Akkor colostokkal ütögettek , dobáltak...

Miért baj ha valaki túl normális?!

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, osztály

2016. dec. 5. 18:36  Privát üzenet  

A válaszok

Minőségi iskola lehet....

Ezt olvasva örülök hogy annak idején sokat tanultam a felvételire.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016. dec. 5. 18:58 Privát üzenet
Szia!Én is kitűnő voltam középsuliban végig+ 2 évig az okj-n is.Engem is piszkàltak,strébernek neveztek,ők nem tanultak,nem dolgoznak.Én tanultam,dolgozom. :) Fogd fel így!

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2016. dec. 5. 19:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

1/2 Jól tanultam általánosban is... Csak a legközelebbi suliba akartam menni... Belátom rossz választás volt :(

# 3/4Időpont 2016. dec. 5. 21:43 Privát üzenet
Állj ki magadért. Döntsd el melyik jobb: némán, megalázva szenvedni, vagy harcosként kiállnni magadért. Ilyen a közeg sajnos, alkalmazkodnod kell. Ha látják, hogy sebezhető vagy, akkor nem fognak leállni. Ha visszavágsz nekik az ő stílusukban, akkor előbb utóbb leállnak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2016. dec. 6. 05:21 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak? Az osztálytársaim viccből lefotóznak és chat csoportba küldözgetik egymásnak. Mit lehet tenni?
Engem felvettek a Perőfi Sándor Gimnaziumba budapesten (I. ker) a 900-as tagozatra es erdekelne kik lesznek az evfolyam/osztalytarsaim Van itt valaki akit felvettek?
Miért én vagyok a hülye? Az osztálytársaim légből kapták azt az információt, hogy a felvételi eljárás hitelesítő adatlapjával az összes feltöltött dokumentum fénymásolatát...
Mit csináljak? Kikészítenek!
Mit tegyek? Csúfolnak és rajtam röhögnek az osztálytársaim mert csúnya vagyok, csendes és béna, leginkább tesiből.
Az osztálytársaim kikészítenek folyton cikiznek. A lányok úgy kiközösítenek hogy a torna öltözőben nem engednek fel a padra ezért a földön öltözöm. Mit tegyek hogy befogadjanak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!