Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet kitörölni valamit...

Hogy lehet kitörölni valamit a múltadból? Hogy lehet egy félénk lányból magabiztos akkor ha ennek a gyökere nagyon mélyen van leásva?

Figyelt kérdés
Új élet,új légkör vár rám. Elhatároztam,hogy nem hagyjom,hogy az történjen mint régen. Boldog akarok lenni .....de nem megy most is sírok ,hogy miért nem tudtam volna ott hagyni ezt a sulit miért kellett meg várnom a 8 évet miért nem szóltam senkinek hogy ez a hely szörnyű.... amikor tök boldog bátor gyerek voltam míg el nem kezdődött az ovi meg a suli.... most meg nulla magabiztosság és rám aggaták hogy zárkózott vagyok mikor osztályfőnököm alsóba úgy ordított állandóan váratlanul akkor is ha lassan írtam hogy nem volt csoda hogy féltem mert velem sosem ordítottak otthon sosem közösítettek ki a játékból míg nem oviba mentem amikor megszereztem az akkori menő játékot játszott volna velem az egyik lány de a másik elhúzta hogy nem mert új lány vagyok. A suli szörnyű,hogy mennyire kétszínűek tudtak lenni és csak addig voltál jó még menő vagy vagy míg nincs más azt jól kibeszélnek azt amikor már nem bírtam tovább inkább nem akartam lenni senkivel és inkább játszottam vagy tanultam az azt jelenti hogy zarkózott vagyok mikor már nem volt kedvem oda menni mert volt ahol tök vidáman jöttem ahhoz akit barátomnak hittem hogy már megint itt van a mellette lévő két csaj meg röhög és ki találják a tanárok hogy zárkózott vagyok mert ők persze semmit nem látnak az egészből és nem is érdeklik azt osztályfőnök is bemond egy ilyen dumát évvégén hogy nekem azt kivánja hogy ne legyek ilyen. Hát köszönöm szépen! Legkétszínűbb csajnak meg azt mondja,hogy olyan okos vagy meg kedves simán eltudja képzelni psziológusnak. Csak istenem könyörgöm legyen jó a gimi!

#Neválaszolj #jólesetkiírnimagamból
2018. júl. 24. 03:39
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Lehet vesszőket is írni, csak úgy mondom..
2018. júl. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne másoknak hanem magadnak akarj megfelelni. Legyél kedves mindenkivel de nem kell barátságot kötni olyanokkal mint akiket fent említettél. Lesznek klikkek biztosan a gimiben is,ez általános dolog egy iskolában. Ne vedd fel ezeket annyira. A gimi 4 -5év ..kevesebb mint az általános. 10 év múlva nem fog izgatni az áltsuliban adott vélemények. Sőt akkor már a gimis sem
2018. júl. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért írsz ki kérdést, ha nem vársz válaszokat? Retard vagy? Lehet naplót is vezetni, hogy kiadd magadból, annak aztán sok értelme van, hogy ide írod, hogy idegenek olvashassák.


(a fenti kulcsszavak miatt mondom)

2018. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Helyére kell tenni a dolgokat és akkor az ember tud változni, változtatni. Ha más nem szakembertől kell segítséget kérni. Ha önmagától nem tud fejlődni.


Ismerd meg önmagad! És általa megismered a világot is.

Önismeret nélkül nincs fejlődés...

2018. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!