Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetek full magabiztos?

Hogy lehetek full magabiztos?

Figyelt kérdés
Elegem van h az iskolába oszt társak úgy beszélnek velem mint egy senkivel meg beoltanak aztán én érzem magam mindig rosszul. A tanárok is sokszor olyan bunkók velem meg egyer is lehülyézett mert nem tudtam kiszámolni a fizikát. Csajoknál is béna vagyok. Elegem van mit tegyek?
2017. aug. 5. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Találj egy olyan alkalmat mikor úgy beszél veled az egyik osztálytársad, és jól verd meg...
2017. aug. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már késő. Nem kell eljutni a bénaságig mert onnét már nehéz visszafordulni.
2017. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
"Full magabiztos" ember nincs....magabiztos meg csak akkor lehet az ember, ha át lát kellően helyzeteket, és tudja, hogy amit elakar érni, hogy érje el. Erőltetéssel nem nagyon megy...
2017. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És h tanuljak meg áttlátni a dolgokon?
2017. aug. 5. 23:10
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg milyen bénaságig eljutni??? Igen béna vagyok de ezt szeretném leküzdeni...
2017. aug. 5. 23:13
 6/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
Általában az ember, akit ismer ott tudja mire mit reagál azt megelőzve és jól csavargatva a dolgokat, kellően lehet helyzetekből minél jobbat kihozni, de ha ez nem megy akkor bizony kár is erőlködni, és valami sajátságos taktikát kidolgozni. :)
2017. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!