Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti ha mondjuk anotalk-on...

Ti ha mondjuk anotalk-on beszélgettek korotokbeli idegennel, akkor ha jófejnek tűnik megadjátok a rendes neveteket, hogy pl facen tudjatok tovább beszélni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 24. 05:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy beszélgettem. És ha normális és hasonló érdeklődési körrel rendelkezik akkor van, hogy megmondom a nevemet.
2018. júl. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csabriella válasza:
100%
Soha nem adom meg a nevemet! Nekem az a taktikám , hogy inkább én kérem el az övét és ha a Facebook-on is ugyan az a benyomásom róla (tényleg ő az akivel beszélek, nem debil dolgok vannak megosztva a falán és tényleg az akinek mondja magát) akkor bejelölöm :)
2018. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De ez igazából természetes, nem?

Sőt, az után egy élő randi...


Félni meg nem kell, hiszen ha személyesen ismersz meg valakit, akkor ugyan olyan bizalmatlan vagy vele is. Így miért lennél bizalmatlanabb egy netes ismerkedésben?

2018. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!