Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi számít alacsony képzettségnek?

Mi számít alacsony képzettségnek?

Figyelt kérdés
A nyolc általános csak, vagy a szakmunkás végzettség?
2018. júl. 28. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol más és más. Nekem van egy szakmám, már a diploma se elég nekik :D ha lehetne fokozni, még még fokoznák szerintem.
2018. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
8 általános vagy annál kevesebb.
2018. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a mai világban egy kettes átlagú érettségi bizonyítványt még simán alacsony képzettségnek tartok.


Legalább 3-as átlagú érettségi bizonyítvány átlagos képzettség.


Legalább egy Bsc "magas" képzettség.

2018. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Senki nem nézi meg hogy kinek hanyas az érettségi bizonyítványa és ha az illető nem tanul tovább akkor jelentősége sincs. A kettes érettségi is középfokú végzettségnek számít, szóval ez nem lehet alacsony végzettség.
2018. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, tudom, hogy ugyanazt a papírt kapja a kettesért is és a középfokú végzettség már hivatalosan nem számít alacsony képzettségnek.


Nálam ez ilyen egyéni dili. Nem tudom, milyen intellektusa lehet egy olyan embernek, aki még egy hármas átlagú érettségi bizonyítványt sem tudott kipréselni magából. Szerintem nem túl jó, lévén, hogy a mai világban már szó szerint az analfabétáknak is van érettségije.

2018. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a PhD a magas végzettség/képzettség.
2018. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!