Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem akarok ilyen alacsony...

Nem akarok ilyen alacsony lenni, mit csináljak? 170cm / 17/f

Figyelt kérdés

Olyan férfiatlanul néz ki egy alacsony pasi , ezt én is látom pl egy 190 cm es férfi 100x fèrfiasabb míg én alig vagyok magasabb egy két lánynál..

Nőni gondolom már nem nagyon fogok , de van olyan ország , ahol vannak ekkora magad fèrfiak? Japánon , Kínán Koreán kívűl?


2017. dec. 1. 23:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%

ennyi idősen még van remény pár centire.

én 17 évesen 175-6 körül voltam.

21 éves koromig nőttem 183ra.

2017. dec. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

dél-európa.

nekem most egy ilyen déli kollégám tetszik nagyon. sztem még 170 centis sincs, és nagyon-nagyon férfias.

2017. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

1) ez nem számít alacsonynak

2) a férfiasság nem (csak) a magasságon múlik.

Megértelek. De egy a férfiasság az a személyiségen múlik legtöbbször,nem pedig 10-20 centin. Egy magas,vékony,férfi is lehet férfiatlan.

2017. dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
59%

Rosszul közelíted meg a dolgot. Én 8 centivel alacsonyabb vagyok nálad, és sose éreztem magamat ettől férfiatlanabbnak. És ha választhatnék testmagasságot, akkor is 170-175 centiset kérnék, nem magasabbat.


Igen, néha kellemetlen érzés, hogy nem érek el magasabban lévő dolgokat, de szerintem a 185-190 centis pasik ugyanolyan röhejesek, mikor egy alacsonyabb ajtón csak összegörnyedve tudnak átmenni.


A te testmagasságod teljesen ideális. Nem értem, mi a gondod.

2017. dec. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
A lómaiaknak volt egy szelkezete, azzal gyolsan lehetett nőni.
2017. dec. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

"ez nem számít alacsonynak"

Lol

"a férfiasság nem (csak) a magasságon múlik."

SZÜKSÉGES, de nem elégséges feltétele.

Legyél egy négyzet 3 éllel.


[link]

https://www.youtube.com/watch?v=ZbG05ePWRQE

2017. dec. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%
Ajtók 205-210cm magasak többnyire , a régi orosz metrók ajtajai voltak alacsonyak . A full elhízott és aránytalanul felfújt kis mukik nevetségesek , erre egy lapáttal rátesz a hőzöngésük mert hátrányt szenvednek a méreteik miatt . Ezért megjátsszák magukat bazi nagy verdákkal járnak tőlük magasabb nőkkel próbálkoznak .
2017. dec. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
41%
Sportolj, táplálkozz egészségesen, ne dohányozz, kerüld a gyakori alkoholfogyasztást, aludj eleget. Szóval élj egészségesen. Közhely, de a genetikán múlik főleg, maximum az egészséges életvitel tud csak picit korrigálni. Amúgy a 170 cm 17 évesen teljesen rendben van. Simán lehet belőle még 178 cm is. 20-21 éves korukig nőhetnek a férfiak.
2017. dec. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Én konkrétan szánom azokat, akik azt hiszik, hogy a magasságuktól jobbak, férfiasabbak másoknál :D Náluk jobban már csak azokat tudom lesajnálni, akik azon sírnak, hogy nem kellenek a nőknek, mert alacsonyak.
2017. dec. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nevetni fogsz de a koreaiak nagyon magasak általában :) 180cm körül. Mit szóljon egy törpe? 170 tényleg nem magas, de nem is katasztrófa. Emiatt ne érezd magad rosszul.
2017. dec. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!