Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megbántsam a nagyim, vagy...

Megbántsam a nagyim, vagy unatkozzak?

Figyelt kérdés
Mindig el akar vinni mindehova játszora, parkba stb. El mentem vele meg még négy nálam kissebb gyerekkel. Nagyon unatkozok mindig de fáj neki ha nem megyek. Ma megigertem neki h holnap elmegyek vele a pilisszentivan jatszora. Egesz nyar eleje ota ez megy. Szerintetek megbantsam hogy tobbe nem megyek vele?????

2018. júl. 30. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én úgy örülnék, ha a nagymamám elvinne bárhova. De nem tud, mert meghalt.
2018. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre nyilván az az ésszerű válasz, hogy ne,nehogy megbántsd! Inkább valahogy találd meg a hangot a kisebbekkel.


Az viszont más kérdés, más lapra tartozik úgymond, hogy te erre képes vagy-e.

2018. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem lehetne valami köztes megoldást találni? Finoman felvezethetnéd, hogy te már kinőttél a játszóterezésből, esetleg csinálhatnátok valami mást együtt. :) De mondom: FINOMAN!
2018. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hányéves vagy?
2018. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem volna, ha a mamám így elvitt volna ide oda, mikor kicsi voltam. Ehelyett kapálnunk kellett, gazolnunk meg bútorokat bontanunk 7-8(!!!!!!!) évesen. Soha nem vett nekünk semmit, ha vett is pl jégkrémet, azt ő ette meg. Nem vicc. Becsüld meg mamád, biztos nagyon aranyos. :) lehet unatkozol de legalább kint vagy, próbáld meg jól érezni magad.. a többi gyerek játszik te meg akkor beszélgess a mamával :) az enyémmel nem lehet, mert egy vén hárpia mindig mindenen háborog, fröcsög, semmi sem jó neki. Tudom gáz, de sikerült elérnie, hogy utáljam és ez nálam nagy szó :) 3 évig laktam nála mikor már elmúltam 18 és eléggé megviselt... mondom becsüld meg a mamád, mert kedvesnek tűnik, aki szeret is és törődik veled :)


24F

2018. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj vele, nem akar rosszat senkinek sem a nagyid. Örülj neki, hogy foglalkozik veled és szeresd:).
2018. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó de sokszor volt olyan, hogy nyaraltam a nagyszülőknél és vagy a szappanoperát lestük, vagy a kertben dolgoztunk. Sokszor nem tetszett a dolog. Mégis mosolyogva emlékszem vissza rá és azt kívánaom, bárcsak a nagyiéknál nyaralhatnék újra.

Ne bántsd meg, mert egyszer bánni fogsz minden percet, amit elmulasztottál.

Kibírod azt a pár órát wifi, okostelefon és számítógép nélkül. Ezek hiánya még senkinek sem ártott.

2018. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek!!
2018. júl. 31. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!