Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogy ne unatkozzak?

Mit csináljak hogy ne unatkozzak?

Figyelt kérdés

Az elkövetkező hetem nagyon unalmas lesz.

Diákmunkára nem tudok menni, mert amit tudnék csinálni annál hosszú procedúra mire felvesznek, amihez meg nem kéne annyira sok idő, és csinálni is szeretném, a hátam miatt nem lehet (Nehéz fizikai munka. Hajolgatni, pakolgatni kéne nehéz dolgokat). Gerincferdülés meg ilyen-olyan nyalánkságok miatt kímélnem kell a hátamat az ilyesmitől..

Itt helyben nem tudok mit csinálni. Kis faluban lakom, nincs egy barátom se itt, mert 1.nem igazán mozgunk egy szinten/egy témában 2.nem ismerjük egymást és itt a fiatalok pont nem olyanok hogy csak úgy odamegy hozzájuk az ember és beolvad. Vannak klikkek, és én egyikbe se tartozom (általános sulitól kezdve nem ide jártam, így kimaradtam a falusi haverok társaságából, mert nagy részük itt verődött össze. Na meg nem voltam túl népszerű, sokat basztattak a saját sulimban és ezek miatt kicsit antiszoc is voltam.)

Osztálytársaim, haverok távolabb élnek (nem annyira messze, de hála az isten háta mögötti falum csodálatos iskolaszüneti tömegközlekedésének, nehéz eljutni) és ők se érnek rá mindig.

Barátnőm és családja jelenleg külföldön vannak, így hozzájuk sem tudok menni.

Akármilyen kulturális, közösségi vagy hasonló program kilőve a tömegközlekedés miatt (itt a faluban meg konkrétan semmi nincs). Max bemehetnék a városba de mi a frászt csináljak ott egyedül (pláne pénz nélkül)

Pc játék, anime, sorozatozás, edzés amit jelenleg csinálok. De az első háromra hamar ráunok(meg nem is egészséges egész nap csinálni), a negyedik meg max. 2 óra hosszáig tart. Meg néha ha van itthon valami meló azt megcsinálom vagy segítek benne. Illetve tervbe van még egy iszogatás a haverokkal, de az is max. 1 napot köt le.

Haverok se érnek rá túl sokszor, hogy akár neten beszélgessünk vagy valami.


Mit tudtok még ajánlani? Pénzmentesen ha lehet, mert azt most másra gyűjtöm.



2017. júl. 14. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az ilyen napokon általában:

-lustálkodom (sorozat, chat, lol, stb)

-kitakarítom a szobámat (porszívó, portörlés, gardrób rendberakása, ágyam elrendezése)

-diy. Nem tudom mennyire vagy otthon ezekben, és a szöveg alapján fiúnak tűnsz, de nem csak lányok szokták ezt csinálni. Mivel úgy látom spórolni akarsz, ezért nem csak azért jó a diy, mert kb. az otthoni alapanyagokból el lehet készíteni, de még le is foglalod magad egy időre.

-sétáltatok kutyát. Ha van egy jószágod te is vidd el egy órára, bár nem tudom falukban mennyire szokott lenni kutyabarát hely.

2017. júl. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az első kettő rendszeresen megvan de nem köt le sok időre. Kutyám már nincs. A DIY-nél meg vagy az van hogy pár óráig elvagyok és lefoglal, vagy pedig nem tudom megcsinálni és mérgemben ott hagyom :D

Köszi a választ ^^ (és igen fiú vagyok)

2017. júl. 14. 13:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Most olvasom. Lolozol? :D
2017. júl. 14. 13:11
 4/5 SáraAzIgaziHős válasza:

Olvass könyveket vagy nézz filmeket!

Nagyon ajánlom a Szemfényvesztők 1.-2.

Eredet

2017. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vers a segged a földhöz
2023. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!