Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember akinek...

Van itt olyan ember akinek jobb lett az élete Szabó Péter "motivációs szövegétől"?

Figyelt kérdés

2018. júl. 30. 12:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

Így van ahogy 10-es mondja.

Az a baj,hogy olyanok alkotnak véleményt negatívan akik azt se tudják miről szól,csak a haverja tesója huga férjének az édesanyja már hallotta,hogy a barátnője sógora szerint ez f_szság.


A magyarok élből elutasítják a fejlődést és a változást és ugyanott maradnak 5-10-20 év múlva is,egy sablonos életben begyöpösödve.


Tiszta pszichológia,azt megértem,hogy Szabó Péter tényleg adhatna több megoldást,de vannak olyan ,,klubbok" ahol házikat kapunk,olvasni tanulni kell mindennap legalább egy órát.

Én ilyenben vagyok benne és a tagok is nagyon komoly szinten vannak,egyik tag havi 50.000 eurót keres,utazgat,éli életét,kiegyensúlyozott szép élettel.

Tehát nem tudom milyen közhelyek lehetnek ha tele van sikeres tagokkal,én még sehol se vagyok hozzájuk képest.


Ki az akire hallgatsz - legfontosabb alapelv,azokra hallgas akik valamit letettek az asztalra.

2018. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
17%

Az ilyen megmondóembereknek általában női célközönsége van, mint például az elhanyagolt középkorú nők, vagy a kétségbeesett tinilányok, nem is véletlenül. A nők számára sokkal nagyobb jelentősége van a verbális kommunikációnak, mint a férfiaknak, és sokszor érzik úgy, hogy el vannak hanyagolva ilyen téren.

Egy nőt könnyű megnyerni szavakkal, azonban a férfiak sokszor nem értik, hogy miért várja el a partnerük, hogy állandóan mindent kifejezzenek ilyen formában, ami számukra redundáns információnak tűnik.

Teljesen mindegy, hogy milyen ezerszer ismételt közhelyekről van szó, ha eleget hallja egy nő, hogy értékes, intelligens, szép, akkor az ápolja a lelkét, és boldogabb lesz, mivel az érzelmei irányítják nagyobb mértékben, míg a férfiakat a racionalitás.

2018. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

#8 Kívűlről nem látszik kinek milyen élete van. Lehet van felesége meg gyereke, de nincs családi élete. Lehet épp elégedett az életével de fél év múlva kiég. Nem mindent lehet mérlegre rakni és beárazni.


Az meg hogy ennek köze lenne a pszichológusok munkájához... na hagyjuk már! Személyeken lehet segíteni, de tömegeken nem. Nincsenek minden ember életére ráhúzható varázsigék.

2018. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

PEdig utolsó például Szabó Péternél látom milyen kocsija van,állandóan Sárváron vannak a Spiritbe ahol egy komplett néágy tagú család üdülése minimum 3 napra 250.000Ft sőt ennél is több lehet,mellette a felesége fitnesz model.


De tudom említeni azokat az embereket akiket én is ismerek abban a klubban,mind itt nyaral ott nyaral,Jacuzzi minden játszik és nagyon boldogok.

2018. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Elhiszem, hogy nagyon boldogok, de nem minden ember attól érzi magát boldognak, hogy sikeres, gazdag, és fitnessmodell a nője. Ezek jó ha vannak, de nem tragédia ha nincsenek, nem feltétele az elegedettségnek. Van akinek nem ezt jelenti a minőségi élet. És azt gondolom, hogy akiknek segítségre van szüksége valamilyen okból, annak nem az megoldás, hogy legyél olyan sikeres és gazdag mint én, mert attól minden gondod megoldódik. Ez csak tüneti kezelés. Mintha valaki szépen kisminkelné az agyba-főbe vert nőt és azt mondaná: Látod milyen szép vagy? Na ugye már nem is fáj?
2018. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Érettségi előtt barátom feszt Szabó Pétert kezdte s végezte. Egész nap nyomta hogy ő hisz abban hogy 100%-ot fog írni, tett is érte, fél éven át folyamatosan tanult.


Ezzel szemben én nem sokat tanultam, végig csak negatív szavaim és gondolataim voltak az egésszel kapcsolatban.


Meg is lett az eredménye. Szabó Péter elveivel élő barátomnál sokkal nagyobbat írtam mindenből.


Nagy hülyeség az egész. A csávó követői semmit nem érnek el. Vannak sokkal jobb magyar motivációs trainetek is, akik nem horoszkópra alapozzák a dolgokat.

2018. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
*Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a vak hit ostobaság. Realistának kell lenni, annak van eredménye.
2018. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!