Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lesz a sorsa az igaz Szabó...

Mi lesz a sorsa az igaz Szabó Péter hívőknek?

Figyelt kérdés

Akik tényleg megfogadják a csávó tanácsait, azok gazdagok lesznek, és boldogok? Van már arról valami kimutatás, hogy nyugaton (ahol már régebb kultúrája van az ilyen motivációs agy túrkászoknak), hogy hova vezet ezeknek a hívőknek az életébe az a változás, amit ezek az emberek előidéznek bennük?


Van egy ismerősöm, aki nagyon megváltozott ez a "vallás" miatt. És ezért is lennék kíváncsi a véleményetekre, hogy szerintetek mi lesz a vége?



2018. jún. 19. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Ki az a Szabó péter?
2018. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egy motivációs trainer szerűség. Magyarországon a legismertebb. Pl. az Áttörés 2017 előadására több 10.000 ember ment el, sokan 100.000 ft feletti jegyet (is) vásároltak.
2018. jún. 19. 18:26
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Na elmondom mi lesz.


A követői vagy boldogok lesznek vagy nem, és vagy gazdagok lesznek vagy nem.


Szabó péter meg vagy boldog lesz vagy nem.


De az biztos hogy szabó péter k@@rv@ gazdag lesz, na az biztos.


Tele lesz a csávó pénzzel, az fix.

2018. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

A kérdésed fő címére a válaszom : Szerintem te ebben a kérdéskörben nagyon elvagy tévedve.

Először is, nem lenne rossz ha tudnád, hogy Szabó Péter "csak" egy közvetítője mind annak amit Brian Tracy tanít (vall , hirdet). Így , Brian tracy hívőkről beszélhetnénk nem Szabó Péter hívőkről.

Azt is írod, hogy van egy ismerősöd, aki nagyon megváltozott ez a "vallás" miatt..... Hajrá mesélj róla, miben, hogyan változott meg ? Jó irányba változott ? mesélj légy szíves.

Motivációs Trénerségröl meg csak annyit, hogy a sportok területén (foci,tenisz,ökölvívás,birkózás,stb.stb.) is vannak trénerek, és szerinted melyik a legjobb? Érted mit akartam kérdezni ?

Na de maradjunk a személyiség trénernél ahogyan te nevezed.

Lengyel Sándorról is hallottál ? Ha nem , nézd meg a Youtubeon.

Lengyel Sándornak van Magyarországi referenciája, multi milliárdost csinált Gattyán Györgyből Nézd meg a Youtubeon Gattyán György - Fridereikusz Sándor videót. Gattyán Gyögy saját maga mondja el, hogy a vagyonát és a sikereit Lengyel Sándor EOS programjának köszönhetően érte el.

De tudok neked mondani más neveket is Pl. Váci Károly a Magyarországi Nev Skyn első embere, mondanom sem kell , hogy milliárdos üzletemberről beszélünk. Na Pl. Váci Károly egy videójában azt mondja , hogy ismer motivációs technikákat és szerinte mindegyik a Biblia tanításainak alapjaira épült, vagyis ugyan azokat a tanításokat tanitják ma is a szakemberek mint az már le van írva több ezer éve, csak ma a mai nyelvezetre fogalmazták át és tanítják.

2018. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
4es nagyon berágott! Kioktatni azt tud de válaszolni azt nem
2018. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Eddig, csak a 4-es válaszolt a kérdéshez kapcsolódó válasszal !

Mindjárt az elején letisztázta , hogy a kérdés értelmezhetetlen, és így, egyben megválaszolhatatlan is !

2018. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincs jó hatással az emberekre, legalábbis a tesómra semmiképp. Pl tesóm szerint szabó Péter azt mondta ha valamihez nincs kedved azt ne csináld! Erre a tesóm azóta semmit nem akar csinálni se takarítani se semmit. A szobája egy szemétdomb. Ok szabó peter előtt is egy lusta állat volt de most már van mire fognia ezeket mert szabo peter ezt mondta.
2018. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Meg azt mondja szabo peter hogy nem szabad hiradot nézni meg ezekkel foglalkozni mert az negatívan hat rank. Azóta a tesóm nem hajlandó meg a híreket sem meghallgatni a radioban. Ok tényleg nem érdemes túlzottan foglalkozni ezzel a sok rossz dologgal, de az sem megoldás ha az ember ilyen szinten homokba dugja a fejét. A tesóm egy könnyen befolyásolható személyiség sajnos.
2018. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

# 6/8 Időpont tegnap 21:20


4-est elolvastam, abban is vannak logikai bukfencek, de elfogadtam válaszként, hogy vannak eredményes motivációs trainerek, Lengyel Sándort egyik youtubes videójába belenéztem, és jóval szakszerűbbnek tűnt, mint Szabó Péter, inkább tudományos sem mint vallási szempontból közelíti meg a dolgokat.



A továbbiakban inkább Szabó Péterről kellene beszélni, mert az a része még nem teljesen tisztázott. Amik engem kiakasztanak: "Ha valaki negatív a környezetedben, egy életre szakítsd meg vele a kapcsolatot", "Ha valaki mond valamit, mindig azt nézd, hol áll az adott szakterületen", "Aki egyedül nem tud boldog lenni, az kapcsolatban sem tudna" (ez egy hülyeség, személyes tapasztalatok alapján) és még sorolhatnám. Amik egyes emberek életében radikális változásokat hoznak, de (én úgy látom) hogy embertelenné válnak.

2018. jún. 20. 06:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm, aki eléggé elmélyedt Szabó Péter tanításaiban (általa közvetített tanításokban). Tapasztalatom az, hogy még a korábbinál is nagyravágyóbb lett, abnormális szinten túlköltekezik a lehetőségeihez képest, nincs tekintettel a családtagjaira. Alig hagy magának időt a pihenésre, csodálkozik hogy mindig fáradt, és gyakran beteg. Kapcsolatai hamar kudarcba fulladnak, mert mindenki menekül az önzése és az önfejűsége elől.
2018. jún. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!