Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik rajtam kívül valaki...

Létezik rajtam kívül valaki ezzel a tünettel? Távol tartom magamtól akit megszeretek.

Figyelt kérdés

Magamnál jobb társat szánok neki..

Tudom, hogy képes vagyok változni de nem akarom, hogy arra pazarolja az idejét..

Milyen betegség ez? nem vmi hálás így élni..


26f


2018. júl. 30. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem betegség...

Tudom ez milyen, csak az én esetemben szimplán embertársról van szó. Általában az emberek akkor tartanak távolságot, ha csalódástól akarják megkímélni magukat, vagy bizonytalanság esetén, amely az emberi kapcsolatukat jellemzi. Tehát mondjuk nem vagy benne biztos, hogy kölcsönös-e a szimpátia.

2018. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hallod, valsz igazad van..

nem tudom elhinni, hogy én kellek neki..


tehát, hogy én, nem a karrierem, nem a testem, nem a jó oldalam, nem a nevem hanem minden belőlem..


:(

2018. júl. 30. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Á ez nem betegség, valamilyen szinten mindenki szokott hasonlóan érezni. Főleg ha nagy a szerelem, és "picit" felülértékelődik a másik fél. Vagy ha nagyon sok komplexusod van, vagy ha sokat bántanak hozzád közelálló emberek, stb... szóval sok kiváltó oka lehet, és ezek mértékében eltúlzott is lehet, de maga az érzés normális.

Nem árt figyelembe venni, hogy ez nem a te döntésed. Csúnya dolog mások helyett döntéseket hozni. Ha valakivel őszinte vagy, ismeri a hibáidat és ennek ellenére ő mégis a te társad szeretne lenni és nem másé, akkor illene tiszteletben tartanod ezt a döntését, és nem úgy gondolni rá, mint aki nincs tisztában azzal mit vállal. Ez meg a másik, hogy úgyis minden esetben kockázatot vállal aki egy kapcsolatba lép. Értem, hogy úgy szereted, hogy akár magadtól is megvédenéd, de ehhez simán csak nincs jogod és kész.

2018. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, ez is nagyon alapos
2018. júl. 30. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!