Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogyha én megszer...

Miért van az hogyha én megszeretek valamit/valakit, azt a barátnőm leutánozza? Aztán kérdem tőle hogy miért csinálja vagy valami, neki áll feljebb. Nekem az jön le ebből hogy direkt csinálja, már több mint hat éve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs egyéni stílusa és kész.. az ilyenekkel nem lehet mit tenni állandó megfelelési kényszerük van de tényleg.. legalább is nekem volt egy ismerősöm, akinek mindig azt tetszett ami nekem, meg ilyenek és elég idegesítő .. volt de szerencsére mi már nem beszélünk
2014. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mitcsináljak a csajjal?
2014. júl. 15. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek mellől gyorsan le kell lépni. Nekem volt, hogy a legjobb haverom 1 év után egyszer csak állandóan utánam kullogott, leutánzott amiben csak tudott, aztán 2.5 év után talált mást és engem otthagyott. Az ilyen ember csak úgy tud "fentmaradni" ha másnak nyalja a seggét és utánozza. Ez van, gyenge semmitnemérő emberek.
2014. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen "bnőm" nem mondanám annak,inkább jó oszt.társi viszony.


Engem is leutánozott.Hobbim a fotózás volt vagyis az még amikor látta,hogy van kaptam gépet vetettet a szüleivel egyet,ugyan azt a márkát.Akkor raktam fel képeket face-re. Ha fáról fát rakott ki ő is, ha kutyát akkor ő is kutyát. Szóval kb azokat fotózta mint én rakta fel,még a kép leírás is kb ugyan az volt. Raktam ki fotós idézeteket,akkor ő is.


Aztán hallotta,hogy elakarok menni fotós tanfolyamra,meg szeretnék pár új dolgot venni a géphez (objektív,vaku stb) Erre meg azokat kapta meg, a szülei még a tanfolyamot is kifizették.

Nekem meg erre nincs pénzem,sem a drága kiegészítőkre.

Szóval gáznak tartottam.Hirtelen neki is ez lett a hobbija,mint nekem,érdekes.

Ebben utánozott le,másban hála az égnek nem.


Nincs saját stílusok,saját dolgaik.Abban lelik örömüket,hogy másokat leutánoznak.

Ilyenkor amit lehet tenni,hogy vagy a szemébe mondani. Vagy olyan stílust mutass neki amit fix,hogy nem fog tudni leutánozni :D

2014. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
okés köszi mindenki
2014. júl. 16. 08:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetbe vagyok folyton leutánoz a barátnőm. Először azt hittem ,hogy jó fejségből kérdezget a terveimről és elkezdte ő is azt csinálni ,amit én akarok vagy csinálok.Amikor megkérdezem ,hogy hogy azt csinálja , csak úgy jött az ötlet.Ja az én ötletem-.- Öltözködésben , szó használatban leutánoz és még a terveimben is.A legidegesitőbb ,hogy úgy akarja beállitani mintha az ő ötlete lenne.Pár napja muttatam neki egy pasit ,aki tetszik erre bejelölte és írogat neki.Azok a dolgok amik vele történnek kisértetélyesen hasonlitanak az én sztorijaimra.Fogalmam nincs ez miért jó neki.De úgy érzem , hogy elveszi az életem .Elszivja az energiám.Ha beteg vagyok ,akkor ő is ,ha boldog ő is , ha szomorú ő is, ha tanulok ő is ,ha új dolgot probálok ki ,akkor ő is kipróbálja azt.A kedvenc dolgaim az ő kedvencei is,a stílusom az ő stílusa is.A ruháimat ,sminkjeimet használja. Stb.Néha ,amikor önmaga akkor bírom de amikor úgy érzem ,hogy elveszi az életem........
2014. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!