Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért miért tiltott le valaki,...

Azért miért tiltott le valaki, mert megnézt a Facebook adatlapját?

Figyelt kérdés

Véletlenül akadtam rá múlt héten... Csak megnéztem, hogy mi lett a csajjal, férjhez ment, babája lett stb. Csak érdekelt. Meg tudtommal nem likoltam vagy nyomtam be valamit véletlen...



Most nézem más kapcsán, aztán le vagyok tiltva, pedig nem is vagyunk ismerősök...



Érdekes..


2018. júl. 31. 04:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vette jónéven (és milyen igaza van!) kutakodásod.
2018. júl. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen kuatkodáäom???? Hogy megnéztem az adatlapját?????
2018. júl. 31. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Letiltott és?
2018. júl. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak megsúgom: nem látja, hogy te megnézted az adatlapját.

Egyszerű véletlen. Ő az eszedbe jutott, te pedig eszébe jutottál. Csak épp nem pozitív értelemben.

2018. júl. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet, mert folyton befagy a telefonom, hogy véletlen belikoltam vagy benyomt valamit, nem tudom
2018. júl. 31. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de van valami ebben a "megnézte a másik lapját" dologban. Én úgy el vagyok rejtve a FB-n, hogy radar kell a megtalálásomhoz... Gondoltam. Aztán elkezdtem valaki lapját nézni, majd nemsokára rámír Messengeren. Szóvall nem tudom, hogy hogyan, de tuti van ebben a "látni, hogy ki látta az oldalamat" dologban valami...
2018. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!