Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Facebook ismerős listátokon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Facebook ismerős listátokon ki van legelől? Nekem a szerelmem, gondolom mert az ő adatlapját nézem a legtöbbet, pedig nem beszélünk sokat.

Figyelt kérdés
Nekem a szerelmem, gondolom mert az ő adatlapját nézem a legtöbbet, pedig nem beszélünk sokat. Ami viszont érdekes, hogy ha csak simán az adatlapomra megyek, oldalt ott van 9 név, de ez folyamatosan változik, a csaj akit kedvelek hónapokat volt az első, most viszont már csak a 7. és vannak olyan emberek akikkel soha nem beszéltem. Itt van azzal összefüggés, hogy ki nézi az én adatlapomat? A chat sorrendjénél az van elől akivel a legtöbbet beszélek, azzal nincs gond. Ha más fiókjáról nézem az adatlapomat más sorrend van az ismerőseim között, ott szerintem ugyanúgy az egyéni preferenciát veszi alapul a facebook, mert ha rámegyek a sajátomon mondjuk egy másik ismerős ismerőseire, a sorrend a saját hierarchiámat tükrözi vissza.

2018. júl. 1. 20:18
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdést elfelejtettem javítani, mindegy..
2018. júl. 1. 20:20
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából a kérdés az az, hogy mi alapján rangsorolja az ismerősöket a Facebook az adatlapodon, azt a 9 embert.
2018. júl. 1. 20:24
 3/5 A kérdező kommentje:
és ki kerül oda
2018. júl. 1. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ez úgy van hogy akinek sokszor nézed a profilját, attól függetlenül, hogy beszélsz e vele az van előrébb.Azt,hogy neked ki nézi az adatlapod nem befolyásolja a te sorrended.Lehet, hogy nálad aki az első annál te egyáltalán nem vagy az elsők között.Viszont ha nem ismerősről van szó, ha valaki sokszor nézi az adatlapod beajánlja neked ismerősnek.Vagy még azt is csinálja a facebook, hogy valami módon beméri, hogy hol vagy és ha más is sokat tartózkodik azon a helyen akkor beajánlj egymásnak.Tudom nem ezt kérdezted,csak úgy gondolok ezek is érdekes dolgok. :)
2018. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha rámegyek az össze ismerősömre, tényleg az van legelől, akinek a legtöbbször nézem az adatlapját, a 9 ember viszont random, viszont van egy csak aki hónapokat volt az első helyen, most már csak 7 (ez az acsaj, aki az összes közül az első, mert a legtöbbet nézem az adatlapját).
2018. júl. 1. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!