Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utasítom el szerintetek...

Miért utasítom el szerintetek folyton a nekem felajánlott pozitív lehetőségeket?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években jó pár alkalommal felajánlották többen is, hogy szívesen segítik a karrierem előmenetelét, vagy előléptetést ajánlottak több fizetéssel, jó munkahelyet, de mind visszautasítottam egytől egyig.


Szerintetek mi a bánatért vágom magam alatt a fát, ha kell a pénz és csak magamnak teszek rosszat vele?


2018. júl. 31. 09:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem, te vagy a buta, mert nem vagy képes más álláspontját elfogadni. Sajnálom, ha olyan környezetben élsz, ahol nincsenek érdekmentes kapcsolatok, de ha így látod, az téged is minősít. Az én környezetem más.

Nekem ez a probléma az élet számos területén gondot okoz és az én dolgom, hogy szeretném-e feloldani avagy sem.

2018. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy lenne-e bármi értelme pszichológusnak, mert a pszichológusok csak kérdezgetnek, hogy és maga szerint miért van ez? Hogy írná le a történteket? Milyen érzéseket váltott ez ki önbben? Maga szerint miért van ez? És ez mire enged következtetni? Egyetért a következtetésekkel? stb.


Egy jó nagy adag önbizalomhiány tényleg lehet a háttérben, meg újtól való félelem.


Az elmúlt években több munkahelyem is volt, és volt olyan ideális is, amit egy hónap után ott hagytam, pedig pénz/lehetőségek szempontjából szinte ideális volt. A megelőzőeknél is jó lehetőségek lettek volna adottak.

2018. júl. 31. 10:35
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdezgetnek, hogy magadtól válaszold meg, így rávezetnek a megoldásra. Miért, mit kellene tenniük? Ha nem ismernek meg, nem tudnak képet alkotni rólad.

Különben sem neked mondtam, hanem magamnak vetettem fel.

2018. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A pszichológus komment nem neked szólt, hanem az. 1. hozzászóláshoz:D
2018. júl. 31. 10:47
 15/15 anonim ***** válasza:
Talán mert nem vagy biztos a tapasztalatodban, kevésnek tartod azt. De talán jobb ez így, mert így jobban rá vagy szorulva az önálló fejlődésre, ami előnyre válik.
2018. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!