Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is elítélitekazokat a...

Ti is elítélitekazokat a fiúkat, akik lenézik, csúfoljak a teltebb lanyokat? 16/L

Figyelt kérdés

2018. júl. 31. 17:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Mi nem
2018. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

nem nagyon foglalkozom idiótákkal, az ő dolguk, hogy ennyi eszük van


a teltebb lányok is lehetnek értelmesek és aranyosak, sőt még nagyon vonzók és szépek is


aki emiatt csúfol mást az éretlen

2018. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkit lenézek, aki a másik nyomorán élvezkedik! Az ilyet szívlapáttal bsznám pofán, de legalább kétszer!
2018. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem, én rálépek a lábukra a 124 kilómmal.
2018. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%
Nem, hiszen a kövérség ellen mindenki tehet.
2018. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Fiú, lány, gyerek, felnőtt, mindegy, aki máson csúfolódik, gúnyolódik, másokat kiröhög, megaláz, az egy féreg. Mindegy, hogy mi az ok, akkor is undorító dolog más emberekkel így viselkedni. Értelmesebbek ilyet nem csinálnak.
2018. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el őket, lenézhetik, az az ő dolguk, csak hangosan úgymond csúfolódva nem kellene kinyílvánítani a véleményüket.
2018. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3-as,

a teltség még nem "nyomor"


Amúgy engem nem érdekel, ha lenéznek, csak tartsák meg maguknak. Ha hangosan kimondja, azt elítélem, igen. Amúgy is, aki másokat csúfol, annak nincs rendben a magánélete, ezt mindenki tudja.

2018. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ugye az, hogy valakit a kövérsége miatt undorítónak tartunk -és ezt megtartjuk a gondolatainkban- az nem egy elítélendő dolog, hiszen tényleg visszataszító dolog.


Az, hogy ezt valaki már ki is mondja, ítélkezik, az legalább ugyanannyira undorító dolog.


Én meg telibefosom, hogy mások mit gondolnak 😃

2018. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én elítélem, és szerintem teljesen irreleváns a kérdés szempontjából, hogy ki tehetne a kövérsége ellen és ki nem, elvileg azt jelenti civilizáltnak lenni (többek között), hogy tiszteljük egymásban az embert.
2018. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!