Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakit mondjuk az általáno...

Ha valakit mondjuk az általános iskolájában 8 éven át kiközösítik, csúfolják, normális, hogy utána zárkózottabb, aszociálisabb lesz?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy valaki, akivel ez történt, most egy nyitott ember lenne, ha normálisabb közösségbe került volna régebben?
2017. jún. 21. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
En mindig okos voltam, jo tanulo (habar sose tanultam semmit, mindig kipuskaztam mindent), es allandoan szekaltak mert nagyon befelefordulo voltam. Sokat verekedtem is emiatt. Ettol fuggetlenul, kozepiskolaban mar mindenkivel joban voltam, sok baratom volt.
2017. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szakértő, de szerintem teljesen lehetséges. Lehet egy életre megutálja az embereket, bizalmatlan lesz nagyobb társaságokkal szemben.
2017. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehetséges, de általában már alapból is azt közösítik és csúfolják, aki eleinte is zárkózottabb, aszociálisabb, szóval nem egyértelmű az ok-okozati viszony.
2017. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem ez történt, nap mint nap fizikailag és lelkileg is bántottak.

Most 6 évvel késöbb mi van?

Idegen társaságban picit visszahúzódó vagyok, de a baráti körömben a legnagyobb dumás, és nagyon szeretek barátokkal lenni, benne is vagyok minden buliban, csak legyen táraság :D

Jó, mondjuk már nem is vagyok egy puhap.cs, mint régen, a volt osztályom szerintem rám se ismerne :)

2017. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!