Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen viselkedésre, gondolkod...

Milyen viselkedésre, gondolkodásra utal az ha a pszichológusokat pszichomókusnak csúfolják?

Figyelt kérdés

Jelenleg járok pszichológushoz és a családom csúfolodik

és piszkálódik a pszichologusommal.



2018. júl. 4. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

ez egy általános ostoba szójáték, nem kell mögé gondolni semmit.


Egy idétlen "becéző" szóhasználata a pszichológus szónak.

2018. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
A komoly dolgoktól való félelmüket vezetik le így. Ha zavar mondd meg nekik, hogy szerinted nincs mit elviccelni az állapotodon. Segítséget kérmi mikor valakinek szüksége van rá, teljesen természetes.
2018. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem se gúnyolódó szándékkal mondják. Inkább valamilyen pozitív érzetet próbálnak a béna szójátékkal kelteni benned.
2018. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Én pozitív jelzőként használom a "mókust". Sokkal közelebbi és barátibb, mint a hivatalos megfelelője.
2018. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazért amiért a rendőrt fakabátnak, sünnek stb.
2018. júl. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Én totál kóklereknek tartom azokat, de jogosan. Ezért.
2018. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is járok pszichológushoz, szakmailag és emberileg is nagyon nagyra becsülöm, de a "háta mögött" mókusnak mondom, pl. egy barátomnak beszélek arról, akkor úgy mondom, hogy ma voltam a mókusnál. Számomra ez egyáltalán nem lealacsonyító, inkább kedves. Egyébként elég sajátos a viszonyom vele: nagyon tisztelem, amit tud és érez is, de olykor pimasz is vagyok vele egy kicsit, amit kellő humorral kezel és elfogad. Felületesen ítélne meg, ha a "pimaszságom" alapján azt gondolná, hogy nem tisztelem, nem értékelem, vagy azt gondolná, hogy így akarok menekülni, vagy ilyesmi.
2020. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!