Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fontosabb a külsőm, mint az...

Fontosabb a külsőm, mint az életem?

Figyelt kérdés
Úgy vélem nincs esélyem boldognak lenni ha nem vagyok egy szépség. Így felesleges élnem. Mindenki csak azt nézi, hogy nézek ki. Pl melóba, a városban idegenek. Mindenki! Minek néznek rám, egyáltalán ha csúnyának tartanak? Azt hiszem, inkább kiszállok..Sőt egyre csak mindenki ezt erősíti meg bennem. A, külső meg a pénz. Mindenki csak ezt a kettőt nézi.

2018. júl. 31. 18:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Mert csak ezt látjál...
2018. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen, az igaz. El se tudják képzelni, hogy belül mi van.. De az semmit nem számít úgysem, sosem számított. És nemmis fog, csak a befejezés kedvéért.
2018. júl. 31. 18:20
 3/23 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon összetett téma.


Mert nyilván elsőre mindenki csak a külsődből-stílusodból-testbeszédedből ítélhet meg.

Sosem tanuljuk ezeket iskolában -használható szinten legalábbis nem- így ösztönlényként élünk vele. Előítéletesek vagyunk. „Borítóról a könyvet...”


Tehát vagy elfogadod azt, hogy az emberek többsége csúnyán néz rád, és azokat keresed-értékeled, akik olyannak fogadnak el, amilyen vagy.


Vagy pedig ha úgy számolsz, hogy a szükségleteid-vágyaid könnyebben elérhetők egy kis külsőségbeli kompenzációval, rágyúrsz a kinézetedre.

2018. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igazából nem csak a külsőmről van szó. Emögött még rengeteg minden van. Nem akarok igazán meghalni, de senkit nem érdekel, H mi zajlik bennem. Undorító ez az életnek nevezett átmeneti állapot. Segítség re lenne szükségem, de
2018. júl. 31. 18:56
 5/23 anonim ***** válasza:
Mi zajlik le benned?
2018. júl. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én sem tudom pontosan! Keresek egy pszichológust, elég drága, de már nincs más választásom. Komoly önértékelési problémáim vannak. Nem szeretnék öngyilkos lenni, csak mert akkor az megintcsak egy kudarc. Ha sikerülne is, attól még senki nem fog többé nézni mint élve. Minden nap sírok mostanában, nem tudom mi van velem. Nem "jövök be" senkinek. Nem mintha nekem kéne valaki, csak a hiúságomat sérti, hogy nem tetszem senkinek. Ez is ..fáj. Sok csúnya lány pl a melóba, és mégis körülöttek forgolódnak a fiúk. Mondjuk ők sokkal beszédesebbek, de se nélkül, se alakjuk, ilyen torz semmi kis csajok. Nekem mindenem megvan, mégsem semmi érdeklődés. Tényleg nem mintha kellenének, csak bánt. Van ennek értelme?
2018. júl. 31. 19:48
 7/23 A kérdező kommentje:
"Sem mellük sem alakjuk"
2018. júl. 31. 19:49
 8/23 anonim ***** válasza:
Te hogy nézel ki?
2018. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Miss Endzsi ***** válasza:
Rossz lehet a kisugárzásod.
2018. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Úgy nézek ki, hogy " nem vagy az esetem". Lényegében azt hiszem nem elég nőies az arcom. Főleg mostanában hogy felszedtem pár kilót. Azokelőtt soványabb volt az arcom, nőiesebb. Visszajelzések alapján csúnya vagyok.
2018. júl. 31. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!