Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is egy lúzer...

Szerintetek is egy lúzer senki vagyok?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim így nincs is kimozduljak sehova senkivel se. Egésznap itthon fekszek mert semmi dolgom. Csajom soha nem volt és kilátásban sincs mivel a szociális életem 0. És hiába tetszenék meg valakinek külsőre ha megismerne előbb utóbb úgyis kiderülne hogy egy begyepesedett sz *r életű unalmas senki vagyok.Szerintem nem lennék annyira unalmas személy de a több éves magány és semmittevés miatt azzá váltam ezért nem is tudom elképzelni hogy hogy lesz nekem valaha csajom mivel tudnám megfogni mikor semmi érdekesség nincs bennem. Természetesen szűz vagyok soha nem szexeltem még por nót már nem is nézek mer elkap az irígység hogy akik a videókban szerepelnek nekem olyanban valószínűleg soha nem lesz részem. Ezért elkezdtem neten sextingelni lányokkal hogy legalább ennyi kis szexuális élményem legyen de az összes a nagy farkat szereti nekem meg csak 14 cm szóval ott se vagyok jó a csajoknak. Nem tudom mihez kezdjek az életemmel nem soká 18 éves leszek és nem tudom milyen munkahelyem lesz de muszáj menni mert pénz nélkül nem lehet élni. Ugye ha lenne pénzem akkor lehetne csajom is de mivel inkább a csórók közé tartozik a családom ezért nincs pénz amivel tudnám kompenzálni a többi hiányosságomat a lányok szemében. 17F

2018. júl. 31. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Hello! Ugyanaz vagyok mint te.. 17/F re gondoltam itt. Lehet tudnék valamit erre mondani. Privi? Valahol duma hivasban? Megproballak helyes utra teriteni. Illetve tényekkel szembesiteni ha nagyon hülyén akarok fogalmazni.
2018. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze magadat barátom,mivel neked még csak most kezdödik az élet! És nem árt,ha kicsit megerösödsz!


Amugy meg a farkad méretén nem fog mulni semmi!

2018. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem azok a dolgok miatt nem tudsz csajozni amiket felsoroltál,hanem a hozzáállásod miatt.Szerintem,ha egy normális lányt akarsz magadnak akkor tedd el az olyasfajta nemi sztereotípiákat, hogy "Ha sok pénzem lenne akkor nőm is lenne".Persze biztos felszednél egy pénzéhes,gonosz hárpiát,akinek nem csak érzelmi intelligenciából,de értelmiből sincs sok.Ezek nem igazi nők. Azok a lányok akikkel olyasfajta beszélgetéseket folytatsz és mondják,hogy a nagyot szeretik logikusan csak a sz#xre mennek nyilván. Ha egy lánnyal meg tudod szerettetni magad akkor nem fogja érdekelni, hogy mekkora a tiéd. Úgy érheted el azt amit akarsz,hogy abbahagyod az önsajnáltatást és azt,hogy folyton a kifogásokat keresed.Ha nem sikerült?Próbálkozz tovább!

Menj el szórakozóhelyekre és ismerkedj bátran!


18/L

2018. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De nem azok miatt, amiket leírtál, hanem azért, ahogy magadról nyilatkozol. Én sokkal rosszabb helyzetben vagyok, mint te, főleg azért, mert idősebb vagyok, ennek ellenére küzdök, kitartok, és már csak emiatt sem vagyok lúzer.
2018. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen ," lúzer" vagy . Ahogy te mondanád , de tudsz ellene tenni . Ha nem akarod hogy életed végéig ilyen legyél akkor cselekedj .
2018. aug. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha igazán zavarna, akkor próbálnál tenni azért, hogy jobb életed legyen. Keresni-kutatni-kérdezni a problémád megoldásáért.


Te nem csinálsz ilyeneket. Te csak nyafizol, ami csak tovább ront a helyzeteden, mivel egy nagyon visszataszító tulajdonság.

2018. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet nekem van 1 igazi jó haverom de ezen a nyáron még nem mentünk semerre mert folyton játszik otthon. Ne mondd ezt hogy lúzer senki vagy. Ettől még k*rvára nem vagy az.

Én például nem vágyom a társasági életre. Jól megvagyok magamnak egyedül. 17/f 😎

2018. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos azt kell mondanom, hogy a leírtak alapján rossz irányba haladsz szerintem. Így nem igen fog változni semmi sem. Tisztán látszik, hogy nagy valószínűséggel depressziós vagy, ami sajnos egyedül nem küzdhető le. Plusz ha oda kerültél, ahol éppen vagy, akkor biztos te is elrontottál dolgokat.

Tudom, hogy mindezt fájdalmas olvasni és posztod olvasói számára azonnal kitűnik, hogy nem is erre a válaszra vártál, de bármennyire szeretném megadni neked az érzést, hogy legalább 5 perc idejére egy ember rád figyelt most nem fogom.

Megpróbálok tanácsolni ezt-azt és ha megfogadod tlán elkezdesz haladni és fejlődni, ha nem, hát akkor már asszem teljesen világos számodra is, hogy mi vár rád.

De mindenek előtt, had jegyezzem meg, hogy egy ilyen út nem sétagalopp, küzdés, harc, kitartás és csak később az esetleges siker.

Tehát a tanácsok:

1. keress fel egy szakembert. Gondolom mennyire rázhatod a fejed most. Én is ezt tenném a te helyedben valószínüleg, de be kell látnod: súlyos önutálatban szenvedsz és írásod alapján nem különösebb képp tudsz ebből kilábalni. Az önutálatból pedig egyenesen következik, hogy elkerülnek az emberek még akkor is, ha keresed a társaságukat, mert elég visszataszító ez a legtöbb ember számára.

2. Saját magad fejlesztése által sok minden más területre is megnyílik az életed. Menj el dolgozni, 17 évesen végezhetsz diákmunkát például. Ott nem csak emberekkel kell majd kapcsolatba lépned, ami önmagában fejleszt majd, hanem még az önéletrajzodban is jól mutat. Menj el tanulni. Lehet ez például egy szakkör a sulidban, vagy egy szakma, hidd el sokat támogat az állam, az első 2 mindenkinek ingyenes és végezheted akár estin, akár levelezőn is, ha nappal pl gimibe jársz. Tanulhatsz nyelvet, sok olyan hely van ami ingyenes, mert az emberek ugyan úgy akarnak tanulni. Menj el önkénteskedni, ez nem csak a lelkednek tesz jót, hanem megint csak emberek közé kerülsz.

3. Mozdulj ki jól érezni magadat. Nem bűn egyedül menni programra. Használhatod pl a funder alkalmazást, ami csak ingyenes programokat kinál. Így nem csak, hogy megint emberek között vagy, de talán ráérzel arra is, hogy egyedül lenni nem mindig rossz.

4. Érezz nagyokat. Erre nincs jobb szó. Találj egy helyet a lakóhelyed közelében ahol szívesen gondolkodsz. Így kint vagy a friss levegőn és magadra fordítod az időt. De vigyázz! Ne azon járjon az agyad, hogy mennyire utálod magad és mennyire rossz neked. Analizáld saját magad, tudatosan törekedj rá, hogy megértsd magad egy mélyebb szinten. És ha készen állsz rá vedd végig, hogyan is kerültél oda ahol éppen vagy, de ne úgy hogy mindenki mást hibáztatsz, légy őszinte magaddal, megérdemled, mindig kettőn áll a vásár.

5. Írj. Írj ki magadból mindent. Legyen az bármilyen érzelem. Mert ha az ember nem tudja kinek elmondani akkor belülről folytják meg az érzelmek és a gondolatok. Legyen egy füzeted és írj. Nem kell naplónak lennie csak vmi amibe mindig irogtasz, akár rajzolsz. Később is jól fog jönni, hogy lásd a magad fejlődését.

6. Olvass! Rengeteg önsegítő könyv van és egy részük már elérhető online is, így nem kerül pénzbe. Tudom ajánlani a "hogyan szerezzünk barátokat" c. könyvet. A negyedik kiadást élte már meg, tehát sokan tartják jónak.

7. tervezd meg a jövődet, kezdj el álmodozni és ha körvonalazódik valami, akkor nézz utánna, bármilyen sokára is tervezted. Építs magadnak time line-t. Mert ha tudod merre haladsz sokkal jobban fog menni maga a haladás is.

8. Változtasd meg a hozzáállásod az emberekhez. Nézz mindegyikőjükre úgy mintha a következő lehetséges belépő lenne a menyországodba. Légy kedves, mosolyogj sokat, mert így nem csak hogy ők is visszamosolyognak majd, de közben előbb-útóbb te is megfeledkezel majd arról, hogy mennyire is nem tudsz már mosolyogni.


Mindezen dolgok egy irányba mutatnak. A felé, hogy változtass, lépj ki a konfort zónádból. Ehhez sok erő és nagy bátorság kell, de azt hiszem te is látod, hogy mindez szűkséges. És amíg dolgozol arra koncentrálj, hogy mit akarsz ÉREZNI!!! Legyenek célok a szemeid előtt és törj feléjük. Továbbá sokat segít, ha beszélsz a szüleiddel, mert ők tetszik vagy sem, hiszed vagy sem, mindenkinél jobban ismernek. Ha készen állsz az őszinteségükre, kérd ki a véleményüket.


És így hogy mindezt leírtam, engedd meg, hogy nőként megjegyzést tegyek arra, hogy a pénz semmilyen esetben sem pótolhatja a hiányosságaidat hosszú távon. És kérlek ha teheted ne hangoztasd ezt. Én kifejezetten kerülöm a gazdag pasikat. Ha olyannal találkozol akinek megvehető a figyelme, vagy szeretete, annak ezei pont annyit is érnek amennyiért megvetted, így egy kis matematikával rájöhetsz, hogy bár időt és energiát fektettél bele, attól még gazdagabb nem leszel, kvázi nem éri meg.


Egyenlőre ennyi jutott az eszembe és ha végig olvasod már eléggé eltökéltnek gondollak hozzá, hogy sikerüljön. Ha van bármi, írj privit itt, ritkán de megnézem.


Remélem átesel ezen és újra kisüt majd a nap életed kertjében. A

2018. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!