Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó nagy barom vagyok, igaz?

Jó nagy barom vagyok, igaz?

Figyelt kérdés

Költői kérdés, igaz hát.


25 éves srác vagyok. Nagyon sokat motorozok, az egyik főbb hobbim. Néha úgy szoktak integetni lányok az utcán, de nem szoktam tulajdonítani neki többet egy visszaintegetésnél. Motor rajongók, aztán ennyi.


Aztán történt a múlthéten, hogy egy közeli városban (inkább nagy falu...) már messziről észrevettem egy lányt a járdán, ahogy megállt és megfordult, közben fülig ért a szája, végig engem nézett. Majd mikor mentem el mellette integetett, én pedig vissza. Addig a pillanatig nem éreztem sosem, hogy meg kéne állni, de akkor épp a megállás ellen beszélt, hogy siettem, elígérkeztem (jó kifogás volt),na meg hogy volt már ilyen. Aztán utána átgondolva, jó nagy hülye voltam. Nyilván csak azért mert lett volna lehetőségem megismerni egy embert.

Nem csak ez az esett miatt haragszok magamra, (és közben picit magam alatt vagyok,) hanem a másik két eset ami azóta történt, hasonlóképpen, ő vele.


Nagyon zavar hogy állandóan sietnem kell, és csak elrohan mellettem az élet, és a lehetőségek arra, hogy embereket ismerjek meg. Igazából semmi tétje nem lett volna egyik alkalommal sem annak, hogy elkések, vagy bármi, csak simán megegyezik azzal mintha annyit mondtam telefonban valakinek, hogy 5 perc és ott vagyok. Utálok késni, nagyon nagy heppem. Na de és ha kések még 5 percet mert váltunk pár szót, esetleg elérhetőséget cserélünk, akkor is megvártak volna. És ilyen lehetőségek milliói szaladnak el mellettem egy évben, a baromságaim, heppjeim miatt.


Köszönöm, hogy kiírhattam magamból, bár most jól esne egy ölelés. :)


2018. júl. 31. 23:42
 1/5 anonim válasza:
35%
Jézusom..melyik faluban történt ez? :D
2018. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Egyetértek veled. Igaz.
2018. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Ne rohanj mint a többi birka ember, nem éri meg, vigyázzunk ezekkel a lányokkal mert drága motor pénzes hapsi, szánj időt a csajozásra például tudod hogy hol láttad? mikor? menj oda és várj hátha szerencséd lesz de leginkább civilbe kéne, ne motorosként ha nem csak simán, szólítsd le aztán alakul, ha meg áll akkor jó de ha nem akar beszélni le sem sz.r akkor csak a drága motoros kellet volna.

Én is motorosok egyébként és én is szoktam integetni dumálni, hol autából hogy kamionból :-D

Sok sikert és ha tetszett akkor próbáld meg megkeresni.

2018. aug. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3#


Köszönöm a válaszodat!

2018. aug. 3. 07:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Motorozz arra, amikor van időd. :D

Menj el újra azokon a helyeken, ahol láttad őket vagy sokan járnak arra.

2018. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!