Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas nagy barom vagyok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PlSVALASZTPLS:) kérdése:

Hatalmas nagy barom vagyok! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az elejen elmondanam hogy legyszives a kerdesemre valaszoljatok! Tudom mekkora nagy hulye vagyok szoval ne ezt kezdjetek irni...szakitottam a baratnommel mert az exem azt mondta ujra akarja kezdeni en meg hulye voltam....hogy tudnam vissza hoditani az exem akit dobtam? Azt mondta hogy max idovel megprobalna de megvaltozott a velemenye....rengeteg cuki dolgot irtam/csinaltam de semmi....tudom hogy o tetteket akar de hogy tudnam bebizonyitani hogy megvaltoztam es igazat mondok?

16/F


2016. aug. 15. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Döntened kell, melyik csaj kell.
2016. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el hozzá egy csokor virággal és minden rosszért kérj bocsánatot, általában plusz pont ha féltérden vagy.
2016. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak én nem értem...de volt Lány#1, akivel jártál X ideig, majd szakítottatok, majd jött Lány#2, akivel együtt voltál, de Lány#1 azt mondta, hogy újra akarja veled kezdeni de ez nem jött össze, és most Lány#2-t akarod visszaszerezni? Túl katyvasz nekem...
2016. aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nagy hülye vagy. Figyelj, ha egy lányt elhagysz egy másikért, rád ragad a "disznó, akivel nem jövök többet össze" tábla, ami olyan, mintha oda technokolozták volna a homlokodra. Nagyon-nagyon nehezen jön le. Mondd el neki, mekkora állat voltál, hogy nem gondoltad át, és reménykedj, hogy ha személyesen mondod el neki ezt, átgondolja. Erre még mi, itt a gyk-n se tudunk biztos módszert, bízz abban, hogy szeret, és TALÁN visszafogad.A fő, hogy beszélj vele szemtől szembe, és mondj el mindent neki.
2016. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3-as: szerintem igen, erről van szó a kérdésben.


Kérdező: Ha a második lányban van egy kis tartás, akkor már nem fogad vissza. Ez a hajó elment.

2016. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!