Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szép név a János?

Szép név a János?

Figyelt kérdés
Milyen emberre asszociálsz? Neked tetszik? Adnád a fiadnak?
2018. aug. 1. 14:19
 1/10 anonim válasza:

A János egy szép keresztény név.

Belső sugallata a segítőkész, alázatosságot sugallja.

Én adnám a fiamnak, csak nekem eddig 3 lányom lett...

2018. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó név a János. Mostanában már nem divatos, én se adnám a fiamnak, de a klasszikus nevek közül szerintem pont ez az egyik, ami teljesen viselhető.
2018. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon ódivatú. Az ilyen ismerőseimről mindig azt gondolom, hogy nehéz gyerekkoruk lehetett a begyöpösödött szüleik miatt
2018. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Sándor passzol hozzá, amiről a rántott sajt jut róla eszembe. Tetszik, adnám ezen nevet neki.
2018. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

János, Mihály, István, Miklós, Balázs... Mind szép nevek. Nem értek egyet az egyik hozzászólóval, aki szerint begyepesedett emberek adnak ilyen neveket a gyerekeiknek. Szerintem a Márió, Rikárdó, Konor, Kurbli, Pertli, stb. nevű gyerekek szülei gyöpösek, mert bennük van egy kivagyi kényszer, amivel ki akarnak tűnni a tróger környezetükből.


Ezek minőségi nevek. Azt sugallják, hogy a szülők komoly emberek, nem adnak bohóc nevet, meg tucat nevet és már most is van egy réteg, aki igényes, és nem Benettkének kereszteli a gyerekét, hanem Balázsnak.

2018. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

tetszik, adnám

földönjáró, szerethető emberre emlékeztet

25F

2018. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mihályként szeretem a nevemet, sok Dávid meg Bence közt jó másnak lenni. Kiskoromban néha cikiztek vele (egyik csávónak pl egy busz is átment a lábán, olyan agyi szinten volt), de az sem okozott traumát.

Korombéli, egyetemista Jánosok is hasonlóan érezhetnek szerintem.

2018. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem tetszik a név, nekem bugyután hangzik, ha becézem: Jani, Jancsi, Jancsika. Plusz a János ismerőseim nem túl jófejek. De persze, ha senki se adja ezt a nevet már a gyerekének a János név kipusztul! Tehát igen ebben az esetben adnám.
2018. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Régebben az idősebb korosztályhoz tartozó névnek tartottam, de most ismerek egy Jánost, aki nagyon jól néz ki <3
2018. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Adtam volna, de a J betű lánynak jutott.

A híres Jánosokra gondolok róla, Hunyadi, Arany. Manapság Áder.

Klassz druszái lennének, lettek volna.

2018. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!